Україна більше не має наміру змінювати закон про освіту в інтересах інших країн, – Кулеба

Водночас Україна готова імплементувати закон таким чином, щоб захищати і свої інтереси, і інтереси інших країнTwitter Дмитро Кулеба

У закон України “Про освіту” не мають наміру вносити зміни в інтересах інших країн. Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час візиту до Бухареста.

“Як міністр закордонних справ України я повинен діяти відповідно до чинного законодавства своєї держави. Коли закон “Про освіту” було прийнято, Венеціанська комісія Ради Європи висловила ряд зауважень до нього. Україна внесла зміни до цього закону і виконала рекомендації Венеціанської комісії. Ми не плануємо більше змінювати цей закон, щоб задовольняти вимоги тих чи інших країн”, – заявив глава МЗС України.

Однак Кулеба зазначив, що Україна готова імплементувати закон таким чином, щоб захищати і свої інтереси, і інтереси інших країн, зокрема Румунії.

“Я хочу ще раз підкреслити, що для мене румунська меншина в Україні є нашим надбанням. І тому ми будемо працювати так, щоб румуни в Україні залишалися румунами, але при цьому були українцями, були інтегровані в наше суспільство”, – додав Кулеба.

Раніше глава МЗС України Дмитро Кулеба запевнив, що закон “Про освіту” не змінюватимуть на вимогу угорських партнерів.

Джерело