Україна працює над “планом Б” для протидії Covid-19, – Шмигаль


Урядовий портал

У разі, якщо не спрацює “карантин вихідного дня”, в Кабміні вже активно розробляють план з протидії поширення Covid-19. Про це на своїй сторінці у Facebook написав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

“Сьогодні закінчується четвертий день карантину “вихідного дня”. Упевнений, що введені заходи позитивно позначаться на динаміці захворювання. У разі погіршення сценарію розробляється план Б. Вчора я розповів, що ми почали обговорення цього плану, щоб вся країна мала про нього чітке уявлення”, — написав Шмигаль.

“Ми вже провели з цього приводу дві наради з міськими головами, зустрілися з Радою Церков і релігійними організаціями, щоб виробити спільний, зважений і підтриманий усіма план. Також на цьому тижні обговорили з українським бізнесом механізми підтримки галузей, на яких обмеження позначаються найбільше. Вийшли з багатьма новими ініціативами, які профільні міністерства вже активно опрацьовують”, – додав він.

Раніше міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що ефект карантину вихідного дня можна буде побачити через два тижні з дня його введення.

Нагадаємо, в Україні з 14 по 30 Листопада ввели карантин вихідного дня. Він діятиме з 00:00 суботи до 00: 00 понеділка. У вихідні дні в країні працюватимуть тільки об’єкти критичної інфраструктури, зокрема продуктові магазини, аптеки і транспорт.

Джерело

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.