Україна веде підготовку до розведення військ на Донбасі на чотирьох напрямках, – Резніков

Крім того, Україна готує до відкриття до 10 листопада два контрольно-пропускних пункти в’їзду-виїзду (КПВВ) в районі населених пунктів Щастя і Золоте


Фото з відкритих джерел


Україна наразі займається підготовкою до чергового розведення військ на Донбасі. Про це заявив віце-прем’єр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков у п’ятницю під час прямого включення Вашингтон-Київ, повідомляє “Укрінформ”.

Вже визначено місця ще чотирьох пунктів можливого розведення сил і засобів, а також близько 19-ти нових локацій щодо можливого гуманітарного розмінування”, – розповів Резніков.

Тим не менш, за його словами, в цьому питанні остоточної крапки ще не поставлено, оскільки мінський процес заблокований через позицію Російської Федерації і її окупаційнийх режимів у Донецьку та Луганську.

Разом з тим, Резніков повідомив, що Україна готує до відкриття до 10 листопада два контрольно-пропускні пунктих пункти в’їзду-виїзду (КПВВ) в районі населених пунктів Щастя та Золоте.

Як відомо, КПВВ” Золоте”, єдиний автомобільний пункт перетину лінії розмежування в Луганській області, закрили в 2016 році. Наразі у Луганській області діє лише один КПВВ у Станиці Луганській, однак і він був закритий через карантинні обмеження до кінця жовтня.

Джерело