Україна зацікавлена в якнайшвидшому проведенні наступного саміту “нормандського формату”, – Єрмак

Завдяки домовленостям, досягнутим на рівні ТКГ на фронті на сході України більше 70 днів зберігається режим тиші

Єрмак виступає в в Королівському інституті міжнародних справ Chatham House
Офіс президента України

Україна зацікавлена в якнайшвидшому проведенні наступного саміту “нормандського формату”. Про це заявив керівник офісу Президента України Андрій Єрмак під час виступу в Королівському інституті міжнародних справ Chatham House, повідомили в прес-службі ОП.

“Війна триває на українській території, тому Україна більше зацікавлена в якнайшвидшому проведенні наступної зустрічі в нормандському форматі на вищому рівні. Наші партнери-Німеччина і Франція – підтримують нас у цьому”, – заявив Єрмак.

Він додав, що завдяки домовленостям, досягнутим на рівні ТКГ і підтвердженим на зустрічі радників лідерів Нормандського формату, на фронті на сході України більше 70 днів зберігається режим тиші, і навіть скоротилася кількість неприцільних пострілів.

Єрмак нагадав, що зараз триває переговорний процес в нормандському і Мінському форматах. За його словами, з моменту попереднього грудневого саміту лідерів “нормандської четвірки” в Парижі відбулося узгодження чотирьох нових точок розведення сил і засобів на лінії розмежування, практично узгоджено 20 ділянок для розмінування.

Джерело