Україна запросила австрійські компанії взяти участь в оновленні парку електровозів ” Укрзалізниці”

В Україні розпочато процес відбору виробника електровозівФото: wikipedia.org

Міністр інфраструктури Владислав Криклій запросив австрійські компанії до співпраці у сфері виробництва електровозів та оновлення залізничного парку “Укрзалізниці”. Про це глава відомства сказав під час спільного з президентом Володимиром Зеленським візиту до Австрії, передає прес-служба Мінінфраструктури.

“Я щиро вдячний австрійській стороні за постійну співпрацю з різних напрямків, у тому числі в частині вантажних автомобільних перевезень. Ми хочемо розвивати цю співпрацю далі. Крім цього, розпочато процес відбору виробника електровозів для оновлення парку електровозів “Укрзалізниці”. І ми запрошуємо австрійські компанії до співпраці з даного питання та участі у відборі”, – заявив Владислав Криклій.

Новини за темою: “Укрзалізниця” планує запустити інтерактивну карту руху потягів, – Жмак

Він також зазначив, що українська сторона приділяє особливу увагу розвитку комбінованих перевезень з Азії до країн Євросоюзу транзитом через Україну.

“На початку вересня були проведені консультації зі словацькою стороною щодо активізації співпраці у розвитку маршруту Китай-Європа через території України та Словаччини. Українська залізнична інфраструктура має достатній потенціал і можливості для забезпечення надійного транспортного сервісу при виконанні таких перевезень”, – підсумував Владислав Криклій.

Нагадаємо, раніше глава Мінінфраструктури заявив, що у поїздах “Укрзалізниці” з’явиться воєнізована охорона.

Джерело