Українці завоювали 15 медалей на молодіжному чемпіонаті Європи з боксу

За підсумками змагань, молоді українські боксери були удостоєні 3 золотих, 5 срібних і 7 бронзових медалей

Молодіжний чемпіонат Європи з боксу
Федерация бокса Украины

Цкраїнська команда завоювала 15 медалей на молодіжному чемпіонаті Європи з боксу, який проходив у Чорногорії, у місті Будва. Про це повідомляє “Сегодня”.

За підсумками змагань, молоді українські боксери були удостоєні 3 золотих, 5 срібних і 7 бронзових медалей. У загальному заліку українській молодіжній команді дісталося друге місце.

Українська молодіжна збірна команда з боксу
Сьогодні

Земляк Василя Ломаченка з Білгород-Дністровського Юрій Захарєєв (до 69 кг) вже вдруге здобув титул чемпіона Європи. Роком він завоював першість на молодіжних змаганнях Європи в Болгарії.

Крім нього, “золото” додому повезуть Ілля Тогобицький (до 75 кг), Микита Горбатенко (до 91 кг). “Срібло” отримали Роман Литвинов (до 52 кг), Василій Ткачук (понад 91 кг), Марина Стойко (до 64 кг), Ганна Сезько (до 69 кг), Яна Тараненко (до 81 кг). “Бронза ” дісталася Данилу Дрижаку (до 49 кг), Геннадію Масленникову (до 60 кг), Бозорбою Матякубову (до 64 кг), Денису Салабаю (до 81 кг), Катерині Бондарчук (до 54 кг), Раїсі Піскун (до 75 кг), Викторії Левчук (понад 81 кг).

Найбільше нагород (19) на цих змаганнях  вручили росіянам (9 золотих, 9 срібних, 1 бронзова). Тим часом, українцям вдалося залишити позаду команди Болгарії, Польщі та ще 18 європейських країн.

Варто зазначити, що цього року в Чорногорії українська молодіжна команда з боксу показала один з кращих сумарних результатів у своїй історії. На молодіжному Євро-2019 українці здобули 9 медалей, з яких 1 золота, 3 срібних та 5 бронзових.