Українські нардепи-забіяки заполонили центр Брюсселя (ФОТО, ВІДЕО)

Читати новину: Російською

Королівський оперний театр у Брюсселі La Monnaie для реклами свого нового сезону використав фото та відео бійок народних депутатів Верховної Ради попередніх скликань. Відповідні плакати з рекламою сезону 2020—2021 з’явилися у центрі бельгійської столиці, повідомляє Абзац.

Ключовим “сюжетом” плакатів і банерів стала бійка колишнього депутата-свободівця Ігоря Мірошниченка з представником Компартії влітку 2014 року. Крім назви театру на них також можна побачити слоган нового сезону — Once Upon Now («Одного разу зараз»), пише Thebabel.

“Свободівець” Ігор Мірошниченко

Відео бійок в українському парламенті театр використовував також у своєму промо-ролику. Так, на відео серед інших є курйозний інцидент з депутатом Олегом Барною, який у грудні 2015 року намагався «винести» тодішнього премʼєр-міністра Арсенія Яценюка, який виступав з трибуни.

Також бельгійському театру сподобалася атака опозиції з закиданням яйцями спікера Володимира Литвина у 2010 році під час ухвалення скандального законопроєкту про так звані “Харківські домовленості” щодо перебування на території України Чорноморського флоту РФ.

Світлини з Ради також використані на сайті Ла Монне для “обкладинки” афіші сезону.

У поясненні до кампанії театр зазначає, що “людство увійшло у нове десятиріччя, яке може принести політичну та соціальну нестабільність”. “Ми не можемо відвернутися від насущних проблем, що стоять перед сучасним суспільством”, — йдеться в анотації до сезону, що стартував у березні. Втім, чому для реклами використані фото і відео з Верховної Ради України, в театрі не пояснили.

Довідка. “Ла Монне” (фр. La Monnaie, офіційна назва – Театр рояль де ла Монне) – Королівський оперний театр в Брюсселі, заснований в 1700 році. Отримав свою назву від монетного двору, зруйнованого військами французького короля Людовика XV, на місці якого був побудований. Відіграв особливу роль в політичній історії Бельгії. Важливим періодом в історії театру є період керування Жерара Мортьє (з 1982 по 1992 роки).

“Герой” рекламної кампанії Королівського театру, Ігор Мірошниченко, який наразі є депутатом Київради від ВО “Свобода”, з гумором поставився до використання світлин із ним.

“Дати комуняці по мармизі – ніколи не гріх! Бодай в такий спосіб, але до високого мистецтва долучився”, – написав він у себе в Facebook.

Читайте і дивіться також: Андрій Богдан у зоопарку в присутності дітлахів обізвав і вдарив козла (ВІДЕО)