Українців чекає новий курс долара: аналітики спрогнозували вартість

В Україні курс долара до кінця червня може вирости на 20-25 коп. і досягти позначки в 27 грн/$.

Про це йдеться в матеріалі OBOZREVATEL. Так, старший аналітик “Альпарі” Вадим Иосуб вважає, що долар може подорожчати з 26,75 грн/$ до 27 грн/$. “На найближчий тиждень ми очікуємо помірного зростання курсу долара до гривні.

Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень близько 26,8 грн, а готівковий долар у банках може торгуватися близько 26,8/27,0 грн”, – прогнозує Иосуб. Новини про те, що МВФ передбачає виділити другий транш коштів у рамках програми stand-by у вересні не мали впливу на ринок, додає керівник відділу аналітики Forex Club Андрій Шевчишин.

“Ринок уважно стежить за ситуацією з поширенням коронавірусу і рішеннями влади з посилення карантину. Очевидно, що економіка може не витримати другу хвилю жорсткого карантину. Також, ринок стежить за ситуацією навколо НБУ, який перебуває під критикою парламенту.

Будь-яка зміна в Нацбанку може негативно позначитися на ситуації на ринку, прискоривши вихід нерезидентів”, – зазначає Шевчишин. За його оцінками, гривня в найближчий тиждень буде коливатися в діапазоні 26,6-26,9 грн/$.