Укрзалізниця відновила продаж квитків на основні напрямки: усі подробиці

Читати новину: Російською

АТ “Укрзалізниця” звечора 26 травня відновила онлайн-продаж квитків на перші напрямки по Україні, а зранку 27 травня на вокзалах почали працювати каси. Поїзди почнуть курсувати з 1 червня, повідомляє Абзац.

“Укрзалізниця відкрила продаж квитків на перші напрямки по Україні. Через онлайн-сервіси вже можна придбати квитки на поїзди Інтерсіті+”, – повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Наразі відкрито продаж квитків на такі поїзди Інтерсіті+:

№721/722 та №726/725 “Київ-Харків”; №763/764 “Київ-Одеса”; №711/712 “Київ-Костянтинівка”; №740/739 “Київ-Кривий Ріг”.

У середу, 27 травня, “Укрзалізниця” відкрила продаж квитків ще на 9 нічних поїздів далекого сполучення:

№8/7 Одеса-Харків;
№20/19 Лисичанськ-Київ;
№53/54 Дніпро-Одеса;
№63/64 Харків-Київ;
№105/106 Київ-Одеса;
№791/792 Київ-Кременчук;
№81/82 Харків-Новоолексіївка;
№125/126 Київ-Костянтинівка;
№10/9 Київ-Маріуполь.

Поїзди відправляться в рейси з 1 червня. З 18 березня в Україні через поширення коронавірусу було тимчасово зупинено внутрішнє пасажирське сполучення.

Окрім цього, з ранку 27 травня “Укрзалізниця” відновила роботу залізничних квиткових кас на вокзалах.

“Працівники забезпечені засобами індивідуального захисту, поряд з касами розташовані антисептики, нанесена розмітка для забезпечення дистанції між пасажирами”, – зазначив в.о. голови правління АТ Іван Юрик.

Правила продажу квитків у касах

В компанії наголосили, що “пасажирам, які звертатимуться до залізничних кас без засобів індивідуального захисту, зокрема масок, квитки не продаватимуться”.

Продаж залізничних квитків відкритий на 50% місць у поїздах, крім поїзда №7/8 “Одеса – Харків”, де продається 100% місць. Такі норми прописані в постанові Кабінету міністрів України №392. Тобто пасажири поки не мають можливості придбати місця поруч – вони продаються в шаховому порядку.

Пасажири будуть допускатися на рейси виключно в захисних масках, вимірювання температури тіла буде здійснюватися при посадці у вагон.

Також в “Укрзалізниці” обіцяють забезпечити санобробку вагонів до і після кожного рейсу. Провідники також будуть забезпечені засобами індивідуального захисту.

Щодо вартості квитків, то в компанії вже заявили, що вона підвищуватися не буде, однак треба бути готовим до сезонного коефіцієнта – плюс 7% до ціни.

Нагадаємо, 25 травня в Києві, Харкові та Дніпрі було відновлено роботу метрополітенів.