Британська Blue Prism стала останньою мішенню приватного капіталу США. І один активіст інвестор не вражений

Співробітники проходять повз інформацію про ціну акцій FTSE AIM, що відображається на підсвічувальному кубі, що обертається, в атріумі офісів Лондонської фондової біржі у Лондоні, Великобританія.

Робототехнічна компанія Blue Prism стала останньою в ряді британських компаній, яка привернула увагу американських приватних інвестиційних компаній, але один відомий акціонер закликав її не продавати.

Акції Blue Prism зросли в середу після того, як вона підтвердила, що вступила в переговори з TPG Capital і Vista Equity Partners. Однак він підкреслив, що ‘не може бути впевненості, що будь -яка пропозиція буде зроблена, а також щодо умов, на які ця пропозиція буде зроблена’.

Це відбувається після того, як мережа супермаркетів Morrisons, інфраструктурна група Джона Лейнга та аерокосмічна компанія Cobham були піддані трансатлантичним підходам приватного капіталу в останні місяці.

Blue Prism, одна з найбільших технологічних фірм на ринку AIM на Лондонській фондовій біржі, використовує програмне забезпечення для автоматизації роботизованих процесів (RPA), щоб найняти цифрову робочу силу для виконання завдань бек -офісу для бізнесу.

Однак у листі, надісланому керівництву Blue Prism у вівторок, побаченому CNBC, акціонер Coast Capital, відомий активіст -інвестор, що стоїть проти опозиції продажу американського бізнесу FirstGroup, висловив стурбованість оцінкою компанії.

Coast Capital вважає, що Blue Prism наразі недооцінена, і було б помилкою погодитися на поглинання за ціною акції.

‘Як вам добре відомо, наразі оцінка підприємства’ Цінність Blue Prism PLC ‘оцінюється приблизно у тричі у форвардних доходах – від 80% до 90% знижки для аналогів компанії, включаючи UiPath, Appian, WorkFusion, Automation Anywhere тощо’. – йдеться в листі від Coast Capital.

‘Якби покупець сплатив премію у розмірі 100%, ціна акції все одно була б істотно нижчою за її внутрішню вартість, і значно нижче того, де акції торгувалися нещодавно у січні 2021 року’.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *