Уряд дозволив лікарням проводити планові операції під час карантину

Читати новину: Російською

Вже з вівторка, 5 травня, в українських лікарнях відновлять планові операції, які були тимчасово зупинені на час карантину. Про це сьогодні заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, повідомляє Абзац.

“На час карантину були заборонені планові операції. Час карантину становить близько 50 днів. У нас справді є вже необхідність проведення операцій, зокрема за життєвими показниками. Було ухвалено постанову уряду, яка вносить зміни до постанови №211 (“Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”, – прим. Абзацу)”, – заявив Степанов.

За його словами, “одразу після опублікування, завтра, у нас в Україні буде дозволено проведення планових операцій, планових госпіталізацій виключно за життєвими показниками”.

“Тобто, якщо проведення цих операції необхідне людині для зниження ризику життю та здоров’ю”, – сказав він, додавши, що у період карантину під час хірургічних операцій не було виявлено випадків зараження.

Як повідомляв Абзац, станом на 9:00 4 травня в Україні 12331 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 303 летальні, 1619 пацієнтів одужало.

Нагадаємо, на початку квітня Уряд продовжив карантин до 11 травня.