Усик і Ломаченко після братання з росіянами потрапили до “Миротворця”

Читати новину: Російською

Українських боксерів Олександра Усика та Василя Ломаченка, відомих підтримкою УПЦ Московського патріархату й дружбою з російськими спортсменами, внесли до “Чистилища” сайту “Миротворець”, повідомляє Абзац.

Боксерів звинуватили у запереченні російської агресії, участі в антиукраїнських пропагандистських заходах Росії, маніпуляції суспільно значущою інформацією та запереченні ПЦУ.

“Повторюючи кремлівські тези про єдинонародність, відкидаючи російську агресію і заперечуючи незалежність українського православ’я від контролю Росії (країна-агресор) РПЦ, вони стали на сторону зрадників України”, – пояснили в “Миротворці”.

Також на сайті зауважили, що “Ломаченко та Усик виявились на ділі слабкими істотами, які легко стали інструментом російської пропаганди”. “Свідомо вони це роблять, або ж з точки зору фінансового інтересу, чи просто втратили/не мали генної пам’яті свого народу – це для України вже не важливо”, – зазначає “Миротворець”.

Скандальні боксери потрапили до бази “Миротворця” після виходу російського документального фільму про церкву “Здрастуй, брате! Христос воскрес”. У стрічці Ломаченко та Усик розповідають про дружбу з росіянами та заявляють, що українці та росіяни – це один народ. Більш того, вони заявили, що не мають наміру припиняти спілкування з росіянами.

Коментарів українських боксерів стосовно ситуації з “Миротворцем” поки що не надходило.