Усик і Ломаченко заявили, що дружать з росіянами, бо вони “один народ” (ВІДЕО)

Читати новину: Російською

Відомі українські боксери Олександр Усик і Василь Ломаченко знялися у російському документальному фільмі “Здрастуй, брате! Христос воскрес”. Компанію спортсменам склав митрополит УПЦ Московського патріархату Онуфрій, повідомляє Абзац.

Також у стрічці присутні російський боксер Олександр Трубніков і боєць рукопашного стилю Олексій Назаров.

“Фільм розповідає про віру, дружбу, братів у Христі відомих українських боксерів чемпіонів світу Василя Ломаченка, Олександра Усика і російських спортсменів. У нелегкі часи для православної церкви України бійці залишаються відданими Богу, вірі, вітчизні!” – говориться в анотації стрічки.

У фільмі Ломаченко розповідає, що у нього багато друзів в Росії, з якими він не може і не має наміру припиняти спілкуватися.

“Для мене з дитинства не було поняття Росія, Україна, Білорусь. У мене не було поняття, що це інші люди, або інша країна, кордон якийсь. Я весь час думав про те, що ми – єдиний народ. Сказали, що це країна, яка воює з нашою країною…це не вкладається у моїй голові”, – заявив Ломаченко.

Усик також каже, що він не припинить дружити з росіянами, попри війну на Донбасі та окупацію Криму.

«З хлопцями, які живуть, приміром, у Москві, ми тренувалися і пили чай з однієї чашки та їли кашу з однієї миски, коли ми маленькими були, а тепер, бачте, хтось ділить портфелі, а я маю ділити дружбу з цією людиною?.. Мене не обходить, те що мене хейтять або обзивають, у мене є своя думка”, – зауважив він.

Митрополит Онуфрій у фільмі заявив про необхідність прощення.

Своєю чергою Трубніков поставив Усика і Ломаченка в один ряд з російськими бійцями: “Усик, Ломаченко, Федір Ємельяненко, Петро Ян – вони не тільки великі спортсмени, вони усі прославляють Господа і православну віру”.

Раніше Абзац повідомляв, що поліція відкрила кримінальні справи проти УПЦ МП за порушення карантину на Великдень.