В Азербайджані продовжено карантин через поширення Covid-19

У цей період не працюватиме громадський транспорт, відкритими залишаються тільки аптеки і продуктові магазини, носіння масок стає обов’язковим


Фото з відкритих джерел

В Азербайджані до 28 грудня продовжено спеціальний карантинний режим через Covid-19. Про це пише “Інтерфакс” з посиланням на республіканський оперативний штаб. 

“З метою запобігання поширенню вірусу в Азербайджані спеціальний карантинний режим в Азербайджані продовжено до 6:00 28 грудня”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що в цей період на вихідних не працюватиме громадський транспорт і закривається Бакинське метро. 

Новини за темою: Комендантська година та локдаун вихідного дня: Туреччина посилила карантин

Крім того, в період з 21 листопада по 28 грудня по всій країні в суботу та неділю припиняється надання послуг, крім аптек і продуктових магазинів”. До 30% скорочується число співробітників приватних і державних підприємств, які будуть виходити на роботу. 

З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції з 21 листопада в країні стає обов’язковим носіння захисних масок.

Новини за темою: Не кажіть Шмигалю: Добірка ідей для посилення карантину з Європи

“З 21 листопада в зонах спеціального карантинного режиму у всіх відкритих і закритих місцях носіння медичних масок буде носити обов’язковий характер”, – йдеться в повідомленні штабу.

За даними сайту Worldometers Азербайджан знаходиться на 87-му місці за кількістю виявлених випадків-19. З початку карантину інфіковано понад 87 тис. осіб, з яких понад 1079 випадків – летальні.

Джерело