В Італії – новий рекорд за добовою захворюваністю на COVID-19: Влада повертає карантин

Прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте попередив, що ситуація в країні стала критичною – в неділю щоденні випадки захворювання в Італії досягли 11 705 осіб

В Італії збільшено штрафи за відсутність маски на обличчі в громадських місцях
The Local

В Італії, у зв’язку із новим рекордом за добовою захворюваністю на COVID-19, прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте оголосив про нові карантинні обмеження. Про це повідомляє Reuters.

“Оскільки в неділю щоденні випадки захворювання в Італії досягли нового рекорду – 11 705 осіб, ситуація стала критичною, але уряд твердо має намір уникнути повторення локдауну, введеного на початку кризи в березні”, – повідомив Конте.

За його словами, уряд дав мерам право закривати громадські площі з 21:00, припинити масові збори. Конте видав наказ про закриття букмекерських контор з 21:00, припинення аматорських спортивних змагань і місцевих ярмарків. Крім того, Кабмін розгляне питання про закриття тренажерних залів і басейнів після подальших перевірок протоколів безпеки на цьому тижні.

За офіційними даними, Італія була першою країною в Європі, яка сильно постраждала від COVID-19. Вона займає друге місце за кількістю померлих від коронавірусу в Європі після Великої Британії: з моменту спалаху пандемії в лютому в країні померли 36 543 людини.

До літа владі вдалося значною мірою взяти під контроль поширення інфекції завдяки жорсткому двомісячному локдауну по всій країні, але, коли почалася друга хвиля, влада ввела нові карантинні заходи, включаючи обов’язкове носіння масок в громадських місцях і обмеження на публічні збори і роботу ресторанів.

Джерело

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.