В Ізмаїлі членів ТВК не допускають до однієї з виборчих дільниць

Члени територіальної комісії звернулись до Центрвиборчкому


З відкритих джерел


В Ізмаїлі членів територіальної виборчої комісії не допускають у приміщення виборчої дільниці №510992. Представники ТВК звернулися до Центральної виборчої комісії з повідомленням. Про це повідомляє “ОПОРА“, посилаючись на слова спостерігача.

Повідомляється, що ця виборча дільниця знаходиться в будівлі Ізмаїльського управління водного господарства, яке є державним підприємством.

“Повідомляємо, що керівництво Ізмаїльського управління водного господарства відмовляється надати приміщення для роботи дільничної виборчої комісії, мотивуючи своє рішення тим, що Ізмаїльська міська територіальна виборча комісія повинна укласти договір оренди приміщення, в якому буде знаходитися дільнична виборча комісія та відбудеться голосування 25 жовтня 2020 року та здійснити оплату оренди згідно калькуляції”, – йдеться у зверненні ТВК.

За інформацією виборчої комісії, управління Державної казначейської служби відмовляється здійснювати таку фінансову операцію, оскільки управління водного господарства є державним підприємством.

Окрім ЦВК, відповідне звернення комісія направила також голові Одеської облдержадміністрації та начальнику Ізмаїльського відділку поліції, Ізмаїльській міській раді та до управління Служби безпеки України, оскільки вбачає в цій ситуації загрозу зриву виборчого процесу на цій дільниці.

Нагадаємо, що 5 вересня в Україні стартував виборчий процес місцевих виборів, призначених на 25 жовтня 2020 року. Українці обиратимуть депутатів до рад усіх рівнів від громад-депутатів сільських, селищних, міських рад, а також сільських, селищних, міських голів. Перші вибори пройдуть і в 119 райрадах.

Також президент України анонсував проведення опитування у день виборів, який складатиметься з п’яти питань. Сьогодні глава держави озвучив цей список.

Джерело