В Ізраїль з Сектору Гази полетіли дві ракети, одна впала: П’ятеро людей дістали поранення

Терористична організація ХАМАС взяла на себе відповідальність за ракетні атаки


Ізраїль завдав авіаударів по об’єктах ХАМАС у секторі Гази
kyiveuromarathon

У бік Ізраїлю з Сектору Гази були запущені дві ракети, одна з яких була перехоплена протиракетною системою “Залізний купол”. Про це стало відомо з заяви Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) в Twitter, а також публікації телеканалу Kan.

“Після повідомлення про операцію за попередженням були виявлені два запуски з Сектора Гази в цей район Ізраїлю. Винищувачі ППО перехопили один запуск”, – повідомили в ЦАХАЛ.

בהמשך לדיווח על הפעלת התרעה, זוהו שני שיגורים משטח רצועת עזה לשטח ישראל. לוחמי ההגנה האווירית יירטו שיגור אחד

צבא ההגנה לישראל (@idfonline) September 15, 2020

Як уточнив телеканал, дві ракети з Сектору Гази були випущені по Ашдоду і Ашкелону ввечері у вівторок. Перехоплена була ракета, випущена по другому місту. Однак снаряд, що летів у бік Ашдода, впав біля міського торгового центру. У підсумку поранення дістали п’ятеро громадян. 62-річний чоловік, який їхав роздавати їжу нужденним сім’ям, дістав середні або важкі травми, а ще четверо – легкої тяжкості.

הירי לדרום | תיעוד: רגע נפילת הרקטה באשדוד ממצלמות האבטחה@Itsik_zuarets
(
צילום: עיריית אשדוד מוקד 106 – מוקד רואה) pic.twitter.com/f9KDR1nzIe

כאן חדשות (@kann_news) September 15, 2020

Приблизно через дві години ізраїльські сили оборони заарештували двох підозрюваних, які перетнули огорожу, що відокремлює південну частину Сектора Гази і ізраїльську територію.

Терористична організація ХАМАС взяла на себе відповідальність за ракетні атаки.

“Угода між Ізраїлем, Бахрейном і Еміратами не варта того, щоб на неї переводити чорнила, і наш народ продовжуватиме боротьбу за відновлення всіх своїх прав. Для нас угоди не існує”, – заявили в угрупованні.

Лідер Палестинської автономії Махмуд Аббас заявив того дня увечері, що “мир, безпека і стабільність в регіоні не будуть досягнуті без припинення окупації”. Він пригрозив “відповідальністю” американській адміністрації та уряду Ізраїлю за “спроби знехтувати палестинськвін народом і його керівництвом”.

Нагадаємо, у Білому домі, 15 вересня Ізраїль, за посередництва президента США Дональда Трампа, підписав знакові угоди про нормалізацію відносин з двома арабськими країнами – Об’єднаними Арабськими Еміратами і Бахрейном.

Джерело