В лавах ЗСУ виявили 40 нових випадків інікування коронавірусом


З відкритих джерел

Протягом минулої доби у лавах Збройних сил України виявили 40 нових лабораторно підтверджений випадків коронавірусної хвороби Covid-19. Про це повідомило командування медичних сил ЗСУ на своїй сторінці у Facebook.

З них на лікуванні в закладах охорони здоров’я перебувають 10 осіб: у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону – 2 особи, Східного – 3 особи, Північного – 1 особа, Білоцерківському та Житомирському військових госпіталях – по 1 особі, Івано-Франківській та Львівській міських лікарнях – по 1 особі. Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебувають 30 осіб:в Київській області – 12 осіб, Львівській – 7 осіб, Одеській – 6 осіб, Тернопільській, Черкаській, Кіровоградській, Рівненській та Вінницькій – по 1 особі.

Всього станом на ранок 19 вересня у ЗСУ на коронавірус хворіє 681 особа. Одужали за час пандемії 1754 військовослужбовців, дев’ятеро – померли. На ізоляції (зокрема самоізоляції) перебувають 844 особи.

Нагадаємо, що станом на сьогодні в Україні зафіксовано 172 712 випадків зараження коронавірусною інфекцією (+3240протягом доби).

Джерело