В Одесі активісти пікетували ОДА із закликами звільнити начальника управління транспортної інфраструктури


5 канал

Активісти та небайдужі зібралися на громадський протест під стінами Одеської ОДА, повідомляє “5 канал”. У руках мітингувальники тримали плакати із закликами звільнити начальника управління транспортної інфраструктури. Активісти закидають йому махінації з тендерами по обласних перевезеннях.

“Сюди прийшли родичі і працівники Чорноморської транспортної компанії, водії, просто небайдужа громадськість. У вересні цього року відбувся конкурс, засідання конкурсної комісії з участі у транспортних перевезеннях області. І ось Андрій Орєхов, як Керівник, на цьому конкурсі він одноосібно приймав рішення, кого треба розглядати, кого не розглядати, незважаючи на те – дотримані закони, не дотримані. Людина говорила-ця компанія не братиме участі, і нічого не можна було зробити, без всяких голосувань, одноосібно, і є підстави у людей, які сьогодні прийшли, вважати, що це корупція”, – говорить організатор мітингу Віталій Чорний.

Протестувальники заявляють, що незважаючи на представлені документи, Чорноморській транспортній компанії так і не дозволили брати участь у тендері по восьми об’єктах конкурсу. Небайдужа громадськість вважає, що причини надумані.

“Він назвав причину, що нібито там під арештом транспортні засоби, але там був представник поліції, і представник поліції не підтвердив цю інформацію, відповідно, це вигадана на ходу така відмовка, причина для відмови. Кажуть, він вимагає від 5 млн доларів і більше”, – переконаний громадський активіст Юрій Горовець.

На знак протесту мітингувальники повісили на будівлю ОДА наклейки і фарбою на асфальті намалювали заклик звільнити чиновника. За це на них склали адмінпротокол. А от зустрічі з керівництвом області, як того вимагали активісти, так і не відбулося.

“Організувати зустріч з кимось із керівництва немає можливості тому, що карантин, захворіли люди. Тому краще, щоб було написано на папері і далі розглядалося в установленому порядку”, – повідомив начальник відділу комунікації з громадськістю Одеської ОДА Сергій Сенча.

Свої вимоги щодо чиновника активісти пообіцяли оформити найближчим часом. Також мітингувальники анонсували подальші пікети, зокрема, перед прокуратурою та антикорупційним бюро.

“Поки чиновник не побачить якогось масованого опору, масованого тиску, поки це не побачить, власне, глава Адміністрації, нічого не буде, далі буде лагодитися свавілля”, – заявив громадський активіст Осип Луганський.

Джерело