В Одеській обл. військовик жорстоко побив солдата через порушення статутних правил

Унаслідок цього потерпілому військовослужбовцю встановлено III групу інвалідності


ДБР

У Одеській області в одній із військових частин військовослужбовець строкової військової служби жорстоко побив солдата через порушення статутних правил. Про це повідомила прес-служба ДБР.

“Слідчими ТУ ДБР у місті Миколаєві завершено досудове розслідування щодо військовослужбовця строкової військової служби однієї з військових частин Одеської області. Він обвинувачується у порушенні статутних правил взаємовідносин між військовослужбовцями за відсутності відносин підлеглості із застосуванням насильства, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 406 КК України)”, – йдеться в повідомленні.

Слідством встановлено, що 9 лютого 2019 року військовослужбовець, невдоволений поведінкою солдата з приводу несення ним служби в добовому наряді, прагнучи продемонструвати свою очевидну перевагу та утвердити власний авторитет у колективі, двічі вдарив його в селезінку, чим спричинив її розрив, а також заочеревинну гематому із внутрішньочеревною кровотечею.


ДБР

Унаслідок цього потерпілому військовослужбовцю встановлено III групу інвалідності, його звільнено з лав Збройних сил України за станом здоров’я. Обвинувальний акт скеровано до суду.

Якщо вину військовика доведуть, йому загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 10 років.

Джерело