В Офісі президента відреагували на пожежі в Луганській області

В Офісі президента вимагають встановити причини такого масштабного поширення вогню


Facebook/Тетяна Погукай

В Офісі президента України вимагають встановити причини масштабного поширення вогню в Луганській області і закликають Уряд до швидкого надання допомоги постраждалим. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

“Потрібно чітко встановити причини такого масштабного поширення вогню”, – йдеться в заяві.

В Офісі президента зазначили, що буде врахована інформація про провокаційні обстріли, які могли здійснюватися бойовиками. В результаті яких могла статися пожежа.

Крім того у Зеленського закликають Уряд до швидкого надання допомоги постраждалим, а нардепів закликають під час затвердження проекту Державного бюджету України на 2021 рік  врахувати потребу в збільшенні витрат на сектор оборони і безпеки держави.

Зокрема, додаткові кошти планують направити для державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, вчора, 30 вересня стало відомо про 85 пожежах у Луганській області, 43 з них на той момент були не локалізовані і не ліквідовані. Тоді рятувальники і правоохоронці заявляли про загрозу перекидання пожежі на населені пункти, проводилася евакуація людей.

Пізніше стало відомо про 146 пожеж лісових масивів, трави та чагарників у Старобільському, Станично-Луганському та Новоайдарському районах. 82 пожежі були ліквідовані. Але через пориви вітру полум’я швидко поширюється. 

Внаслідок пожеж у Луганській області загинули чотири людини.

Зараз через пожежу існує загроза для 22 населених пунктів.

На даний момент кількість пошкоджених будівель і споруд, а також розмір збитку встановлюється.

Прокуратурою області порушено кримінальні провадження за ч.1, 2 ст. 270 КК України (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки). Тривають невідкладні слідчі дії. 

Джерело