В Росії суд виправдав чоловіка, який зґвалтував власну півторарічну дочку

Суд в Татарстані виправдав 27-річного жителя міста Бугульма, якого звинувачували в сексуальному насильстві над півторарічною донькою, повідомляє Абзац із посилання на російські ЗМІ.

З чого все почалося. 27 жовтня 2019 року чоловік, ім’я якого не розкривається, залишився вдома наодинці з трьома дітьми. Увечері він зателефонував дружині на роботу і повідомив про кровотечу у дочки. Постраждалу дівчинку госпіталізували. У лікарні у неї виявили травми, характерні для сексуального насильства. Інформація про це надійшла слідчим, які порушили справу за статтею про насильницькі дії сексуального характеру. Обвинуваченого відправили під домашній арешт.

Спершу підсудний говорив, що травмував дитину, коли неакуратно міняв підгузок. Адвокат чоловіка Салават Раупов повідомив, що у його клієнта не було умислу: «Це сталося випадково, коли чистив від калових мас».

Втім, експерт, який виступав на процесі, при цьому повідомив, що такі пошкодження не можуть бути випадковими. Сам обвинувачений на одному із засідань зізнався, що травмував дочку після сварки з дружиною. «Просто психанув», – пояснив він.

Суд і дружина пробачили педофілові. Суд не знайшов у діях обвинуваченого складу злочину, вважаючи, що той не збирався задовольнити сексуальні потреби, пише видання «Вечірня Казань». Адвокат Раупов повідомив, що, на думку судді, батько травмував дочка випадково.

Прокуратура Бугульми оскаржила винесене рішення суду, направивши апеляцію до Верховного суду Татарстану. Заступник міського прокурора Микола Вдовін заявив, що на суді представили багато доказів того, що підсудний діяв з прямим умислом.

«Це свідчення і матері дитини, і фельдшера швидкої допомоги, яка приїхала на виклик до травмованої дівчинки, нарешті, свідчення самого звинуваченого. Хоча і не відразу, але він зізнався, що нібито “від злості” вчинив насильство над дочкою», – сказав прокурор.

Адвокат Раупов подав до Верховного суду заперечення на апеляцію прокуратури. «Я вважаю, що суд прийняв вірне й обґрунтоване рішення», – сказав захисник. Він також зазначив, що захищає жителя Бугульми безкоштовно.

За даними Telegram-каналу Mash, мова йде 27-річного Сергія К. Під час судового розгляду було з’ясовано, що перед тим, як зґвалтувати рідну доньку, він дивився порно. Більш того, мати дитини, яка звернулася із заявою до правоохоронців, простила чоловіка і помирилася з ним у суді.

Разом з тим 26 червня в топ російського твіттера увійшли два хештега #казаньпосаділапедофіла і #зверявтюрьму, які супроводжують твіти користувачів, які критикують рішення суду.

Раніше Абзац писав, що в Росії прихильниця СРСР вбила 12-річного сина та інсценувала його пошуки.