В Україні пройдуть військові навчання за участю 5 країн НАТО: перші подробиці

В Україні планують провести військові навчання за участю п’яти країн, які є учасниками НАТО. Навчання отримали назву Козак-Мейс.

Про це повідомляє сторінка в Facebook Генерального штабу ЗСУ.

Випробування заплановані на травень-червень 2021 року. У повідомленні, яке було опубліковано в соціальних мережах, сказано, що у випробуваннях візьмуть участь більше тисячі військовослужбовців. Останні переговори про проведення випробувань пройшли в Миколаївській області.

Представники Генштабу відзначили, що у випробуваннях будуть задіяні п’ять держав, які входять до Північноатлантичного альянсу. Також мова йде і про учасників програми “Партнерство заради миру”. У повідомленні сказано, що штаб та підрозділи багатонаціональної бригади будуть залучені для відображень масштабного наступу збройних сил умовної країни-агресора.

У ході випробувань, які пройдуть в Україні, військовослужбовці будуть робити упирання на оборону з подальшим переходом в атаку. Головна мета – відновити державний кордон і територіальну цілісність країн, які зіткнулися з агресією з боку інших держав. Представник України Олексій Арестович заявив, що одна з цілей майбутніх випробувань – ретельно вивчити сценарій війни з Російською Федерацією.

Як писав “Апостроф” раніше, ВСУ за допомогою турецького дрона “промацали” ППО окупантів в Криму.

Джерело