В Україну прийшло справжнє потепління: синоптики дали детальний прогноз на початок тижня

На зміну сильним морозам, які останніми тижнями скували Україну, нарешті прийшло довгоочікуване потепління: найближчими днями температура повітря підвищиться до 5-11 градусів тепла вдень.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Укргідрометцентру.

У понеділок, 22 лютого, в Україні очікується потепління – підвищення температурних показників почнеться з західних і південних областей, де вдень очікується 4-11 градусів тепла. На решті території країни буде прохолодніше – від 0 до +3. Вночі стовпчики термометрів опустяться до 10-12 морозу на заході і до 2-4 з позначкою “мінус” на сході.

У вівторок, 23 лютого, в Україні похолоднішає, причому холодні повітряні маси накриють північні і східні області України. У південних та західних регіонах вдень очікується від 3 до 11 тепла, а вночі до 9 градусів морозу. Від 3 до 5 градусів тепла очікується вдень в центрі країни а вночі стовпчики термометрів впадуть до 4 градусів з позначкою “мінус”.

У середу, 24 лютого, на всій території України вдень очікується плюсова температура: до 9-11 градусів тепла на півдні і на заході, до 2-4 тепла – на півночі і на сході і до +5 в центрі. Нічна температура буде аналогічна попереднім дням – від -12 на заході до -4 на сході.

Опадів найближчими днями не очікується.

Як повідомляв Абзац, в Україні у 2021 році весна буде пізньою – на початку березня особливого тепла можна не чекати.

Джерело