В Умані поліцейські склали 7 адмінпротоколів під час святкувань Рош ха-Шана

До несення служби залучено близько 600 українських поліцейських, також 6 поліцейських з Ізраїлю

В Умані під час святкування юдейського Нового року поліцейські виписали 7 адмінпротоколів про порушення карантину, хуліганства і невиконання рішення про заборону на в’їзд. Про це повідомляється на сайті ГУ Нацполіції Черкаської обл.

“За час патрулювання місць паломництва хасидів поліцейські склали 7 адміністративних протоколів. Серед них – статті 203-1 (Невиконання рішення про заборону в’їзду в Україну) і 204-1 (Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України), 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) і 173 (Дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення”, – йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Напередодні Рош ха-Шана в Умані поліція затримала пропагандиста, який закликав до знищення євреїв

До несення служби залучено близько 600 українських поліцейських, також 6 поліцейських з Ізраїлю. За час святкування Юдейського нового року порушень публічної безпеки та порядку не допущено.

Раніше в Умані стався конфлікт між ізраїльськими поліцейськими і хасидами через карантинні заходи. 

Як відомо, цього року Юдейський Новий рік Рош ха-Шана припадає на 18-20 вересня. Святкування його в Умані пов’язане з тим, що в місті похований цадик (праведник) Нахман, а його могила – одна з найбільш шанованих святинь і місце паломництва для представників Брацлавської течії хасидизму.

Новини за темою: В Умані хасиди влаштували погром на могилі цадика Нахмана, двох видворять з України

Джерело