Вадим Євтушенко: “Зараз головне завдання – збалансувати стан гравців”

Асистент головного тренера “Динамо” Вадим Євтушенко розповів офіційному сайту клубу про підготовку команди до чергового матчу чемпіонату України проти “Колоса” з Ковалівки.

– Зараз ми знаходимося в щільному ігровому графіку, природно, це накладає відбиток на тренувальний процес. У ці короткі проміжки між іграми для нас головне завдання – збалансувати стан гравців, які були задіяні у грі, і тих, хто не виходив на поле, але готовий до наступного матчу.

У сьогоднішньому тренуванні гравці були розділені на дві групи: ті, хто грав в основному складі у матчі з “Минаєм”, мали одну тренувальну програму, а друга частина, яка не брала участі в матчі або мала небагато ігрового часу, провела повноцінне тренування з максимальною викладкою і зусиллями. Словом, заняття мало різну спрямованість. Повторюся, завдання таких тренувань, коли працює дві групи, – збалансувати кондиції команди, щоб всі гравці підійшли в однаковому стані до наступного поєдинку.

– Чи Не розслабить “Динамо” той факт, що у “Колоса” після карантину серія поразок, і “Динамо” – явний фаворит матчу?

– Це виключено. Ми добилися дуже важливих перемог у останніх матчах, і всі хлопці розуміють, що у нас зараз кожна гра схожа на кубковій. Ні в одному матчі нам не можна розслаблятися і втрачати очки. Тим більше, що “Колос”, незважаючи на поразки, в своїх матчах виглядав гідно. Крім того, у них гарний фізичний стан, так і в цілому, команда збалансована. Щоб їх перемогти, потрібно бути готовим до гри на всі 100%.

– “Динамо” провело кілька офіційних матчів після карантину, команда через них вже набрала оптимальну форму, увійшла в ігровий ритм і тонус?

– Напевно, жоден тренер не скаже вам, що команда знаходиться в оптимальній формі, навіть якщо вона пройшла повноцінні збори. Все одно є певні нюанси. Наприклад, у нас була група травмованих гравців, які не можуть бути в оптимальній формі апріорі. А якщо вони перебувають не в найкращих кондиціях, то не можна такого сказати і про всю команді. Але ми тренуємося і робимо все можливе, щоб діти якомога швидше набрали форму. Головне, щоб всі були здорові та складали гідну конкуренцію один одному.

– У двох попередніх поєдинках з “Колосом” “Динамо” здобуло перемогу з рахунком 4:0 на виїзді та 2:0 вдома…

– Рахунок в цих матчах не має ніякого значення, ми не беремо їх до уваги. Зараз ми знаходимося в абсолютно іншій фазі чемпіонату, а ті поєдинки – вже історія. Готуємося до нового протистояння, вивчаємо суперника і зробимо все можливе, щоб на хорошому рівні відіграти майбутній матч.