Василь Ломаченко – Теофімо Лопес: Онлайн-трансляція бою


ESPN

Василь Ломаченко – Теофімо Лопес. У ніч на 18 жовтня в Лас-Вегасі український боксер Василь Ломаченко постарається відібрати чемпіонський пояс IBF у Теофімо Лопеса і стати абсолютним чемпіоном світу. Онлайн-трансляція бою Василь Ломаченко-Теофімо Лопес розпочнеться на “112.ua” у неділю, 18 жовтня о 5:00 ранку, а дивитися бокс можна на порталі MEGOGO.

18 жовтня, 5:00
Лас-Вегас, MGM Arena
Бій за титули чемпіона світу WBC, WBO, WBA та IBF у легкій вазі
Василь Ломаченко (Україна) – Теофімо Лопес (США)
170 см – зріст – 173 см
15 – бої – 15
14 (10) – перемоги (КО) – 15 (12)

Цього бою чекав весь Боксерський світ. План промоутера Боба Арума повинен був визначити абсолютного чемпіона легкого дивізіону ще ранньою весною. Але з самого початку все пішло не за планом. У бою за вакантний пояс IBF молодий Теофімо Лопес сенсаційно швидко вкладає на ринг Річарда коммі і вперше приміряє на себе титул чемпіона. 

Американець і до бою намагався на словах спровокувати Ломаченка, підігріваючи інтерес до себе. А після оголошення поєдинку за всі пояси Теофімо разом з тренером-батьком влаштували справжній трешток, розповідаючи як і в якому раунді 23-річний панчер відправить Лому в нокаут. Українець у відповідь ввічливо привітав Лопеса в” клубі чемпіонів”, після чого відправився додому готується до бою.

Початок пандемії коронавірусу змусив організаторів змінити плани. Бій, який повинен був пройти ще в березні, потім в травні, потім в кінці літа, поки не утвердилася фінальна дата – 17 Жовтня, Лас-Вегас. Обидва боксери вирушили в тренувальні табори. Ломаченко разом з батьком традиційно провели частину табору в Україні, а фінальний етап підготовки – в Окснарді. Лопес же тренувався в рідному Нью-Йорку, підігріваючи пресу постійними висловлюваннями. 

Крім любові поговорити, Теофімо володіє відмінним талантом потужного панчера. Профікар’єра американця виглядає крутіше, ніж у Ломи. А нокаут коммі виглядає страхітливим. Крім потужного удару, Лопес відмінно працює на ногах і добре “читає” суперників. Але в історії Лопеса не було реально серйозних опонентів. Це його перший захист титулу. Ломаченко ж став чемпіоном світу вже в третьому бою і відтоді лише підвищує рівень своєї опозиції. При цьому, за словами самого Васі, ще ніхто з його суперників не змушував його працювати на 100% можливостей. 


ESPN

Василь Ломаченко:

“Думаю, в рингу у нас буде шахова партія. Я так бачу. Я повністю сконцентрований на поєдинку. Більше ні про що не думаю. Буде тільки він, я, рефері, судді і представники телебачення. Ну і ще, звичайно ж, будуть чотири титули на кону поєдинку”.


ESPN

Теофімо Лопес:

“Я просто шоумен. Всі отримали цей бій, тому що я шоумен. Можливо, багато хто хоче побачити від мене не тільки нокаути, але також сальто і святкування. Просто я така людина, і в цій справі головне – розважати. Це розважальний вид спорту. Я люблю показувати себе. Нехай переможе найсильніший. Ви знаєте, що я вийшов і рвав дупу, щоб отримати цей бій. Головне-слава. Те, що Ломаченко зробить після бою, – це його справа. У мене ж є мета і розуміння, як її домогтися”.

Прогноз “112.ua – перемога Ломаченко рішенням суддів

Джерело