Вечір під улюблені саундтреки: співачка Світлана Смалій провела другий концерт в Instagram

Читати новину: Російською

Цього разу артистка присвятила свій виступ музиці з кіно, пише Абзац.

Українська співачка Світлана Смалій

Нові мистецькі форми набувають все більшої популярності в умовах карантину та стають новим трендом. Так, 12 грудня відбувся вже другий концерт співачки Світлани Смалій в Instagram, присвячений музиці й пісням з кіно та мультиплікаційних фільмів. Як розповіла співачка, спочатку вона планувала провести концерт 28 листопада, про що заздалегідь повідомила в сторіз, але змушена була скасувати його через хворобу. Як тільки Світлана відчула себе краще, вона одразу відновила підготовчий процес.

Концерт відбувся у затишній атмосфері й тривав протягом години на сторінці співачки. Під час виступу прозвучали пісні з таких відомих та улюблених кінофільмів і мультфільмів, як “Діамантова рука”, “31 червня”, “Іван Васильович змінює професію”, “Кавказька полонянка”, “Бременські музиканти”, “Русалонька” та інші.

Родзинкою став інтерактив, під час якого Світлана Смалій активно спілкувалася з аудиторією. Після невеличкого майстер-класу з вокальної майстерності співачка запропонувала заспівати глядачам разом “Пісню про білих ведмедів”.

Підтримати концерт прийшли друзі та шанувальники співачки. Зауважимо, що аудиторія заходу охопила не тільки Україну, але й Польщу і навіть США. Насолодитися концертом також можна за цим посиланням на сторінку артистки в Instagram.

Нагадаємо, що перший концерт відбувся на Instagram-сторінці співачки 7 листопада.