Ведуча телеканалу перервала інтерв’ю Трампа, коли він назвав доречним своє відеозвернення в день штурму Капітолію

Президент спробував переключитися на іншу тему, заговоривши про заворушення в Портленді і Сіетлі, які влітку влаштовували прихильники руху Black lives matter, але телеведуча сказала, що він так часто робить, щоб ухилитися від правди

Інтерв’ю президента США Дональда Трампа, яке транслював телеканал MSNBC, було перервано ведучою, після того, як він назвав доречним своє підбурювальне відеозвернення до ініціаторів заворушень в Капітолії і спробував переключитися на іншу тему. Це випливає з відеоматеріалу телеканалу MSNBC.

У нас є величезна підтримка, якої ми ніколи не бачили досі….Але потрібно завжди уникати насильства… Отже, еслі ви прочитаєте мою промову – багато хто це зробив, і я бачив це в ЗМІ і по телевізору, вони проаналізували її і визнали, що вона була абсолютно доречною”, — такою була відповідь Трампа на питання про те, якою була його роль у заворушеннях у Вашингтоні.

Після цього президент спробував переключитися на іншу тему, заговоривши про заворушення в Портленді і Сіетлі, які влітку влаштовували прихильники руху Black lives matter, але телеведуча перервала прямий ефір.

“Президент почав відхилятися від правди, що він часто робить. Його звернення не було широко прийнято як доречне”, – сказала вона.

Ведуча нагадала, що він назвав учасників штурму “особливими”.

Нагадаємо, 6 січня Трамп опублікував відеозвернення до своїх прихильників, які влаштували штурм Капітолію, сказавши, що вибори були “вкрадені”. Крім того, він назвав їх “особливими” і закликав “йти додому з миром”.

Джерело