Venom: Нехай Карнаж рухається вперед, тепер виходить 1 жовтня

Дата виходу Venom: Let There Be Carnage перенесена на два тижні. Продовження хіта Sony Venom 2018 вийде в кінотеатрах 1 жовтня.

Venom: Let Let Be Carnage раніше планувалося прибути 24 вересня, але два тижні тому його було перенесено на 15 жовтня після сплеску інфекцій COVID-19 у США. Однак «Шан-Чі та Легенда про десять кілець» Marvel відкрила вражаючі результати прокату в США, показуючи, що великі фільми все ще можуть добре виступати в театрі. Існує ще кілька гучних фільмів, які також мають вийти тільки в театрах у жовтні, включаючи «Час на смерть», «Хеллоуїн вбиває» та «Остання дуель».

Venom: Let There Be Carnage зіграє Тома Харді в ролі Едді Брока, який заражений інопланетним симбіотом Веном. Вуді Гаррельсон грає серійного вбивцю Клетуса Касаді, яким керує злий симбіот Карнедж, а в акторському складі також Мішель Вільямс, Рід Скотт та Стівен Грем. Режисер фільму – Енді Серкіс.

Наступним фільмом Sony за мотивами героя Людини-павука стане ‘Морбіус’, який вийде в січні 2022 року, відклавши з липня минулого року. У ній знявся Джаред Лето як ‘живий вампір’, доктор Майкл Морбіус.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *