Viber вводить функцію групових відеоконференцій для 20 учасників

Самоізоляція та карантинні обмеження, введені по всьому світу у 2020 році, призвели до необхідності впровадження активних групових занять, нарад і конференцій, що проводяться в онлайн режимі та використовують платформи популярних месенджерів. В офіційному повідомленні компанії Rakuten Viber оголошено про впровадження функції групових відеодзвінків для 20 користувачів на платформі Viber по всьому світу.

Аналогічна функція в інших додатках дозволяє вести відео переговори з різною кількістю учасників. Так, завоювала популярність серед викладачів та учнів платформа Zoom дозволяє об’єднати до 1 000 учасників. В Skype в групових відео чатах можуть брати участь до 50, у WhatsApp – до 8, а соціальна мережа Facebook дозволяє перемовлятися 20 користувачам. Серед популярних месенджерів тільки Telegram не використовує функцію групових відео бесід.

В Viber реалізується функція дозволяє вибрати спікера, відеотрансляція якого буде вестися для всіх користувачів, залучений у переговорах. Між тим кожен учасник бесіди зможе вибрати ще й конкретного користувача для розміщення його відео на екрані. Доступно повне відключення звуку і відео, а також перегляд стану аналогічних функцій у інших користувачів.

Для переходу в режим групового відеодзвінка слід просто натиснути на іконку «Відео» у верхній частині додатка, або послати запрошення користувачеві для участі у вже йдуть переговори.