Відома стримерша розридалася на трансляції та заявила, що глядачі не усвідомлюють силу образливих слів

Популярна стримерша c Twitch на ім’я Наталія Моголлон (Natalia Mogollon), вона ж Alinity, провела незвичайну трансляцію після того, як її товариш по платформі Байрон Reckful Бернштейна (Byron Bernstein) пішов з життя. Дівчина не змогла стримати емоції та розридалася перед глядачами.
Відома стрімерша розридалася на трансляції та заявила, що глядачі не усвідомлюють силу образливих слів

Трансляція під назвою «Дуже-дуже сумно. Потрібно поговорити» почалася з обговорення недавньої смерті Бернштейна. Після чого Alinity повідомила, що образливі хейтерские висловлювання від глядачів серйозно діють і на неї.

Херню, яку ви несете, вона реально впливає на людей. Ви навіть не уявляєте, скільки разів я хотіла вбити себе. Скільки разів я проводила цілу ніч, думаючи про спосіб покінчити з життям. Я хочу, щоб ви знали, це все серйозно. Ви не повинні відправляти тонни негативу в чиюсь адресу, тому що це вплине на людину.

Також Alinity в сльозах зазначила, що скільки б вона не вибачалася, їй все будуть пригадувати минулі помилки. «Я не знаю, що мені робити. Просто перестати стримить? Це єдиний спосіб, щоб мене залишили в спокої?» — продовжила дівчина.

Коли дівчата прийшло пожертвування з фразою, «просто зізнайся, що зробила помилку», зірка Twitch емоційно виступила: «Я зізнавалася! Зізнавалася! Чат, ви хочете, щоб я просто читала тисячі повідомлень про моїх помилках минулого? Дійсно, вам це потрібно? Ви ж не можете просто сказати, щоб я забила на тролів!».

Потім Alinity відзначила так звану «культуру скасування (cancel culture) і нагадала про популярну блогершу Дженне Марблс (Jenna Marbles), яка пішла з YouTube 25 червня після вибачення у расистському контенті, який вона робила раніше.

І що? Я перестану стримить, і тролі зрозуміють, що якщо над кимось довго знущатися, то їх можна змусити піти. У цьому вся суть культури скасування. Це ж сталося і з Дженною Марблс.

Далі дівчина повідомила глядачам, що їх слова можуть дійсно нашкодити. «Я просто хочу, щоб ви зрозуміли, що неважливо, наскільки сильним виглядає людина, ця хрень вплине на нього. Є непрості дні, і я знаю, що виглядаю сильною, але це впливає на людей. Дійсно впливає».

Трансляція Alinity тривала всього 52 хвилини. Зірка заявила, що хотіла просто повідомити глядачам, що нападки можуть призвести до сумних наслідків. За непідтвердженою інформацією, товариш стримерши, Reckful, вчинив самогубство.