Космічний корабель Virgin Galactic – два рейси, приземлені США, що очікують липневого зонда космічних польотів

Федеральна авіаційна адміністрація США (FAA) у четвер заборонила компанії Virgin Galactic літати на своєму космічному кораблі SpaceWhipTwo, поки агентство не схвалить остаточний звіт про розслідування нещасних випадків з польоту в липні або не визначить, що проблеми не зачіпають громадську безпеку.

FAA у середу підтвердило, що розслідує відхилення при спуску польоту ракетного літака Virgin Galactic, який відправив британського мільярдера Річарда Бренсона на край космосу 11 липня.

FAA, відповідальна за захист громадськості під час запуску та повернення комерційних космічних перевезень, заявила, що ‘SpaceShipTwo відхилилася від дозволу на контроль повітряного руху, коли поверталася до космодрому Америка’ у Нью – Мексико.

‘Virgin Galactic не може повернути космічний корабель SpaceShipTwo до польоту, поки FAA не схвалить остаточний звіт про розслідування нещасних випадків або не визначить, що питання, пов’язані з цією аварією, не впливають на громадську безпеку’, – йдеться у повідомленні.

У відповідь на заяву FAA Virgin Galactic заявила, що вона ‘вирішує причини проблеми та визначає, як запобігти цьому на майбутніх місіях’.

Компанія додала, що відхилення під час липневого польоту, відомого як Unity 22, було ‘контрольованим і навмисним маршрутом польоту, який дозволив Unity 22 успішно досягти космосу і безпечно приземлитися на нашому космодромі в Нью – Мексико. Жодного разу пасажири та екіпаж не були під загрозою ”.

Він додав, що ‘тісно співпрацює з FAA для підтримки ретельного огляду та своєчасного розв’язання цього питання’.

Раніше Virgin Galactic заявила, що ‘політ опустився нижче висоти повітряного простору … на невелику відстань і час (1 хвилина 41 секунда)’.

У середу Virgin Galactic заявила, що планує черговий політ SpaceShipTwo з Нью – Мексико і націлена на вікно польоту наприкінці вересня або на початку жовтня, до очікування технічних перевірок та погоди. Цей рейс повинен перевозити три екіпажі з ВПС Італії та Національної дослідницької ради.

Бренсон був одним із шести співробітників Virgin Galactic, які брали участь у липневому польоті, піднявшись понад 80 миль над пустелею Нью -Мексико. Він рекламував місію як попередницю нової ери космічного туризму і сказав, що заснована ним у 2004 році компанія готова розпочати комерційну діяльність наступного року.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *