Власники карток Apple Card тепер можуть користуватися рахунком з ПК через вебпортал

Власникам карток Apple Card більше не доведеться повністю залежати від програми-гаманця Wallet для здійснення переказів та платежів.

Технічний гігант запустив вебпортал для своєї кредитної карти, який дає можливість користуватися рахунком онлайн, навіть якщо у людини немає під рукою телефону. А при необхідності термінового управління рахунком більше не потрібно дзвонити в Goldman Sachs.

Крім надання можливості переглядати та оплачувати баланс на настільному комп’ютері або ноутбуці, портал також відображає доступний користувачеві кредит і дозволяє завантажувати звіти про попередню фінансової активності у форматі PDF. Крім того, він дозволяє швидко налаштувати заплановані платежі, зв’язати або видалити підключені банківські рахунки, а також звернутися в службу підтримки. Загалом, стандартні послуги онлайн-банку.

Apple вперше надала своїм користувачам доступ до інформації про їхні кредитні карти за межами додатка Wallet. З того часу, як торік Apple Card була запущена, багато користувачів просили компанію реалізувати функції вебпорталу, і, нарешті, Apple це зробила.

Технологічний гігант Apple рекламує Card сучасну кредитну карту, яку можна використовувати для оплати за допомогою телефону — без додаткових комісій, програмою Daily Cash, яка дозволяє користувачеві відразу повертати свої гроші при необхідності. Зайти на новий сайт Apple Card можна прямо зараз, використовуючи пов’язаний з картою Apple ID.