ВООЗ може допомогти Грузії швидше отримати вакцину від коронавірусу

Про це глава ВООЗ заявив під час телефонної розмови з главою уряду Грузії

ВООЗ допоможе Грузії швидше отримати вакцину від коронавірусу
Уряд Грузії

Під час телефонної розмови з главою уряду Грузії Георгієм Гахарія генеральний директор Всесвітньої організації здоров’я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебреісус сказав, що готовий посприяти Грузії в отриманні вакцини від коронавірусу. Про це повідомляє прес-служба адміністрації уряду країни. 

Відзначається, що під час розмови піднімалися пандемії, боротьба Грузії з епідемією і підтримка Всесвітньої організації охорони здоров’я в плані своєчасної вакцинації в Грузії.

Новини за темою: Словаччина третьою країною в Євросоюзі почала вакцинацію від коронавірусу

Тедрос Аданом Гебреісус високо оцінив кроки, зроблені владою Грузії як на першому етапі щодо запобігання поширенню вірусу, так і з точки зору поширення інфекції та боротьби з інфікованими у другій хвилі.

“Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я заявив, що ВООЗ готова підтримати Грузію в отриманні вакцини, щоб країна могла отримати перші дози вакцини якомога швидше”, – йдеться в повідомленні. 

Нагадаємо, що за словами глави Єврокомісії Урсули дер Ляйєн Всі країни Європейського Союзу отримали вакцини від коронавірусу. Масова вакцинація населення в ЄС стартує в неділю, 27 Грудня

Джерело