ВООЗ заявляє, що “британський” штам коронавірусу вже виявили в 41 країні


З відкритих джерел

“Британський” штам коронавірусу виявлений вже в 41 країні і території. Про це йдеться в щотижневому інформаційному епідеміологічному бюлетені Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

Відзначається, що різновид коронавірусу VOC-202012/01 спочатку була виявлений у Великобританії. Недавні повідомлення про різні варіанти SARS-CoV-2, вірусу, що викликає Covid-19, спровокували інтерес і занепокоєння з приводу впливу вірусних змін.

Новини за темою: Після Великої Британії ще низка країн заявила про виявлення нових штамів Covid-19. Чим вони відрізняються та наскільки небезпечні?

“Станом на 5 січня різновид коронавірусу VOC-202012/01, яка спочатку була виявлена в Сполученому Королівстві, виявлена в невеликій кількості випадків ще в 40 державах/територіях/районах в п’яти з шести регіонів ВООЗ”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що в Британії виявили новий штам коронавірусу. Цей штам вважають більш заразним. У зв’язку з цим багато країн почали кордони з Великобританії. Незважаючи на заборону на авіасполучення країн з Великобританією, випадки інфікування виявили в США, Індії, Швейцарії, Португалії, Канаді, Франції, Японії, Пакистані, Китаї. 

Кілька країн заявили про мутації Covid-19, зокрема, Данія, Бразилія, Малайзія та деякі інші країни.

Джерело