Всупереч санкціям і коронавирусу: Huawei в травні стала найбільшим постачальником смартфонів

Дослідження, проведене компанією Counterpoint Technology Market Research, говорить про те, що китайська компанія Huawei другий місяць поспіль утримує лідерство на світовому ринку смартфонів.Компанія Huawei посіла перше місце на глобальному ринку «розумних» стільникових апаратів у квітні, отримавши частку у 21,4 %. Тоді компанії вдалося відтіснити на друге місце південнокорейського гіганта Samsung, який показав результат в 19,1 %.

У травні частка Huawei склала 19,7 %, тоді як Samsung вдалося зайняти 19,6 % галузі. Таким чином, розрив між компаніями, зовсім невеликий, але Huawei вдається зберігати лідерство в умовах санкцій з боку Сполучених Штатів, пандемії та складної економічної обставини в цілому.

На третьому місці в рейтингу провідних світових постачальників смартфонів за підсумками травня виявилася Apple, утримує приблизно 13 % галузі.

Далі йдуть китайські OPPO, Xiaomi та Vivo: результат кожної з компаній — приблизно 8 %. Всі інші постачальники спільно утримують близько 23 % світового ринку.

Відзначається також, що в травні в глобальному масштабі було реалізовано 81,97 млн смартфонів. Для порівняння: у квітні відвантаження дорівнювали 69,37 млн штук.