Все, що відомо про нову гру про Бетмена — від супротивників до «Немезіди»

Зараз щосили кипить розробка нової частини ігрових пригод Бетмена. Прийдешній проєкт про супергероя робить вже не Rocksteady, яка судячи з чуток, зайнята розробкою гри з «Загону Самогубців», а Warner Bros Montreal, які вже мали справу з Бэтсом при роботі над Arkham Origins. Зібрали для вас всі чутки про новий розділ в історії «вухатого» супергероя.

Головні лиходії — «Суд Сов»

Судячи з який кружляє в останній рік чутками, в ролі антагоніста у майбутній грі виступить не один суперлиходій, а ціла організація — «Суд Сов».

«Суд Сов» дебютував у коміксах у 2011 році. Таємна організація існувала в Готемі довгі століття, постійно надаючи на місто вплив. Крім цього, в місцевих ілюмінатів є загони професійних вбивць — Кігтів. Машини смерті в коміксах принесли чимало проблем нашому головному герою. Маневровість злодійських поплічників неповороткий Бетс може тільки заздрити, адже Суд Сов поповнював ряди своїх найманців, відбираючи найсильніших учасників Цирку Хейлі. Цікаво, що навіть Дік Грейсон, який пізніше став Робіном, повинен був вступити в «совиний рада», але Брюс Уейн випередив своїх майбутніх супротивників і прихистив Грейсона.

Відомо, що у створенні гри бере участь автор оригінальної коміксної арки Скотт Снайдер (Scott Snyder). У своєму твіттері він відповів на один з постів Warner Bros. Montreal хештегом #bewarethecourtofowls — остерігайтеся «Суду Сов». Снайдер швидко видалив свій твіт, але натяк був почутий.

Система Nemesis з Middle-Earth

«Суд Сов» відмінно підходить для впровадження в гру системи Nemesis з проєктів із «Володаря Перснів» від Monolith. З часів виходу першої частини Middle-Earth система не використовувалась ніде, крім сиквелу все того ж «Середзем’я». Судячи з останніх чуток, Warner Bros. Montreal все-таки вирішили дати «Немезіди» проявити себе за рамками лора Толкієна.

Ієрархія орків в Middle-Earth Shadow of War

Нагадаємо, що система Nemesis дозволяє процедурно генерувати події, з-за яких ті ж орки з Middle-Earth йдуть далі по кар’єрних сходах або ж скочуються з неї в результаті міжусобних воєн. Крім цього, лиходії запам’ятовують минулі зіткнення з головним героєм і при кожній новій зустрічі будуть відсилати нас до минулих подій.

Зв’язок з «Загоном самогубців»

Інсайдер Кей Сі Волш (KC Walsh) з порталу The GWW розповів, що, крім усього іншого, гра про Бетмена від Warner Bros Montreal буде пов’язана з іншими проєктами DC. Швидше за все, мова йшла про «Загоні самогубців», яким, за чутками, займається Rocksteady.

У якому вигляді буде простежуватися зв’язок поки складно сказати. Можливо, у грі ми зустрінемо не тільки представників «Суду Сов», але і «самогубців». Проте не варто виключати й те, що вся ця зв’язок може обмежитися лише згадками й посиланнями.

Ігрові персонажі

Також Кей Сі Волш розповів про те, що в прийдешньому блокбастері буде можливість зіграти не тільки за Бетмена, але і за членів його бет-сім’ї. Враховуючи, що склад «родичів» у Брюса постійно змінювався, можна згадати найвідоміших колег Уйна по боротьбі зі злочинністю.

Угруповання

За чутками, в ігровому Готемі буде відразу кілька фракцій що воює між собою. Раніше в серії Arkham ми вже бачили поплічників кожного лиходія, але в цей раз нас чекає дійсно щось новеньке. Наприклад, вперше повноцінної «угрупованням» стане місцева поліція. Сподіваємося, служителі правопорядку не будуть атакувати протагоніста, як це часто буває в інших супергеройських іграх.

Новий Бетмен

Ви вже звикли до голосу Кевіна Конроя (Kevin Conroy)? Саме цей актор озвучував Бетмена в серії Arkham і в багатьох мультфільмах за коміксів DC. Хто прийде йому на зміну, поки невідомо, але судячи з усього Warner Bros. Montreal намагаються максимально дистанціюватися від серії своїх колег. Хто знає, можливо нас чекає повноцінний перезапуск…

Вже в серпні ми побачимо повноцінний анонс нового Бетмена в рамках заходу DC Fandom, де і дізнаємося, правдиві опинилися всі чутки про майбутній грі. Там же нам покажуть і «Загін самогубців» від Rocksteady. Запасаємося терпінням і чекаємо. У серпні буде не жарко, а навіть гаряче!