Випуск iPhone 12 c підтримкою nmWave 5G затримується на два місяці

Apple прагне почати масовий випуск серії смартфонів iPhone 12 в найкоротші терміни, попри численні перешкоди, викликані тривалою пандемією коронавірусу. Компанія завершила більшість тестів смартфонів з підтримкою 5G, однак до початку масового виробництва справа поки не дійшла.Повідомляється, що спочатку компанія замовила компоненти приблизно для 100 мільйонів одиниць iPhone 12, проте пізніше скоротила замовлення до кількості, що приблизно відповідає виробництву 80 мільйонів пристроїв. Також Apple розмістила замовлення на виробництво 45 мільйонів поточного покоління iPhone, імовірно, щоб зберегти рівень продажів в період затримки iPhone 12.

Відповідно до джерел, близьких до ланцюжка постачання, Apple відстає від графіка виробництва смартфонів з підтримкою 5G міліметрового діапазону (nmWawe) приблизно на два місяці, у той час як затримка випуску пристроїв з підтримкою тільки частот до 6 ГГц (Sub6) становить від одного до півтора місяця.


Джерела стверджують, що перші партії iPhone 12 будуть готові до початку жовтня, що узгоджується з чутками про те, що нове флагманське сімейство смартфонів Apple буде запущено в листопаді.