Вийшов новий кишеньковий ноутбук One Mix 1S+

У той час як виробники смартфонів йдуть шляхом збільшення діагоналі екранів, розробники ноутбуків прагнуть створити все більш компактні комп’ютери, що працюють під Windows 10. Компанія One Netbook виводить на ринок модель ноутбука One Mix 1S+ з діагоналлю екрана 7 дюймів, працює на процесорі Intel Core, має надшвидку пам’ять SSD і інтегрований біометричний сенсор для оперативного розблокування.

Корпус комп’ютера One Mix 1S+ виготовляється у формфакторі трансформера, що дозволяє розгортати 7-ми дюймовий сенсорний екран на 360 градусів, і перетворювати ноутбук в планшет. Для введення даних можна використовувати традиційну QWERTY-клавіатуру або цифровий стилус має 2048 рівнів чутливості до натискання.

Апаратна частина One Mix 1S+ працює на процесорі з 4-ма ядрами Intel Core m3-8100Y (1,1 ГГц і 3,4 ГГц у режимі Turbo Boost). Обробка графіки покладено на інтегрований процесор Intel UHD 615. Комп’ютер-трансформер отримує 8 ГБ оперативної пам’яті і постійну пам’ять SSD об’ємом 256 ГБ на шині PCI-Express.

Безпека зберігання даних забезпечується вбудованим дактилоскопічним датчиком. Бездротовий зв’язок забезпечується двох діапазонним модулем Wi-Fi (2,4 ГГц + 5 ГГц). Автономна робота забезпечується акумулятором ємністю 6500 маг, що підтримує зарядку через USB Type-C. Також у One Mix 1S+ є порти micro-HDMI, USB 3.0, і слот для microSD карти.

Габаритні розміри One Mix 1S+ складають 183х109х18 мм, що дозволяє переносити комп’ютер в кишені. Маса пристрою – 500 грамів. Комп’ютер пропонується в синьому і сріблястому кольорі корпусу за ціною 600 доларів.