Виставлювачі La Brea розбивають приміщення їх дикої серії катастроф NBC і чого чекати далі

Мовляв, телетрансляційне телебачення може не виграти таких ‘Еммі’, як раніше, але це все ще популярна платформа для дивовижних казок із науково-фантастичної та фантастичної галузей. La Brea, найновіший серіал NBC для виходу на цю арену, безумовно, починається з того, що привертає увагу, коли ми спостерігаємо, як десятки жителів Лос-Анджелеса падають у величезну ямку, яка відкладає їх у дивну землю далеко від своїх будинків.

Далі, звичайно, відбувається те, чого сподіваються виконавчі продюсери Девід Аппельбаум, Брайан Вінбрандт та Стівен Лілієн, а глядач запитує, і в наведеному нижче інтерв’ю з Collider вони розкривають … ну, не дуже багато з точки зору конкретики. Але вони пояснюють, як вони планують, щоб шоу працювало тиждень за тижнем, скільки сюжетів їм доведеться прогоріти за кожен епізод, і чому в пілоті помітно згадується про настільний серіал ABC Lost.

Колайдер: Для початку розкажіть мені історію походження того, як ви всі зібралися разом над цим шоу?

ДЕВІД АППЕЛБАУМ: Два роки тому я передав ідею NBC, і вони купили пілот. І ми почали знімати пілота взимку 2020 року, а потім нас закрили через пандемію. Але після цього NBC протягом усього часу підтримувала проект. І вони хотіли, щоб ми відкрили кімнату письменника, міні-кімнату для перших шести епізодів. І ось тоді Стівен і Брайан виступили разом зі мною разом у шоу, і ми почали вимивати перший сезон і писати його разом. Це було більше року тому, і з тих пір ми робимо це разом.

Отже, Брайан і Стівен, ви прийшли з цим уже в русі. Якими були початкові розмови?

БРЯН ВІНБРАНДТ: Ну, спочатку нас дійсно приваблював матеріал і чудовий пілотний сценарій Дейва. І тому, коли ми почали говорити про те, де пройде сезон, ми всі зробили своєрідний аналітичний центр і придумали багато різних ідей щодо того, де ми можемо взяти речі. І я думаю, що найцікавішою частиною цього є алхімія, яка виникла між нами втрьох. Ми почали по -справжньому рифтувати і якось вести шоу у напрямку, який був схожим на захоплююче та несподіване.

СТІВЕН ЛІЛІЄН: Ми просто були так потягнуті. Це вісцеральний пілот. Він має міцний сімейний зв’язок, на що ми відповіли, що, я думаю, емоційно зачепить аудиторію. Так, це візуально вражає, але я думаю, що робота над персонажем дійсно сильна. І мені особисто просто подобається те, як Дейв завершив пілотну програму, як всі побачать, таким драматичним чином, що викликає бажання повернутися до другого епізоду, що вам доводиться налаштовуватися. Це відчувало справді випивку. І я думаю, коли ми виходили на шоу, як ми могли дублювати кожен цей епізод? Давайте дамо цій аудиторії досвід, який відповідає сучасному перегляду, а саме мені зараз потрібен наступний епізод. Так, вам доведеться почекати тиждень, але це того варте.

Тож у пілоті у вас є характер Скотта, який жартує, що ‘можливо, ми в епізоді’ Втраченого ‘. Це хороший, смішний жарт, особливо з огляду на обставини, але мені дуже хотілося копатись і запитувати, включаючи такий рядок, чи активно ви залицяєтесь у порівнянні? Або ви просто визнаєте, що у світі цього шоу також існує шоу Lost?

АППЕЛБАУМ: Я думаю, що причина цього полягала в тому, що … Порівняння з «Загубленим» на цьому етапі неминучі, і це було якимось язиковим способом вийти прямо на це. І це правда. Я люблю Lost. Це фантастичне шоу, і є порівняння: це про різноманітну групу тих, хто вижив, які намагаються з’ясувати, як пройти далі, і зрозуміти, де вони і як вони збираються дістатися додому.

Але після цього шоу дійсно йде в різних напрямках. У нас зовсім інший склад персонажів. Світ, в якому вони живуть, дуже різний. Дійсно, це був лише жарт. У шоу також є багато гумору, тому це був один зі способів підкреслити це, але й просто визнати, що ми живемо у світі, де ці порівняння будуть неминучими. То чому б просто не повеселитися з цим?

Звичайно, звичайно. Цікавим у цьому є також те, що я думаю, що багато людей мали досвід перегляду «Загубленого» або подібних шоу, де ви сидите на дивані і говорите: «Ну, чому б їм просто не зробити те чи інше» ? ‘ Ви відчуваєте, що це буде одним з елементів, з якими ви граєте, просто намагаючись героїв перехитрити ситуацію, в якій вони опинилися?

АПЕЛЬБАУМ: Це цікаве питання. Одним із важливих персонажів шоу є персонаж Скотта, який має знання про світ, в якому вони живуть, має ці знання про історію. І він один з цих людей, які завжди намагатимуться думати про обстановку, в якій вони знаходяться. Тому я думаю, що ми знайдемо моменти для цього. Але насправді ці персонажі просто намагаються існувати мить за моментом. І ось, ця довга гра говорить, ці довгі ігрові ідеї. обов’язково бути його частиною. Але я думаю, що з тижня на тиждень мова йде про аспект виживання та про спроби з’ясувати, де вони і як вони збираються повернутися додому.

У пілоті у вас є елемент, коли вони знаходять обручку Єви в сучасному Лос-Анджелесі, що, на мою думку, означає, що глядачі будуть думати: ‘О, це встановлює, що в цьому є елемент подорожі в часі’. Як ви думаєте, наскільки швидко ми можемо передбачити такі речі, як люди на поляні та люди в Лос -Анджелесі, які придумують спосіб спілкування один з одним?

ВІНБРАНДТ: Це чудове питання. Це чудове питання. І я думаю, що вам доведеться налаштуватися, щоб знайти відповідь на це питання. Я маю на увазі, ми не хочемо нічого віддавати, але ви точно в правильній зоні.

ЛАЙЛЕН: Так. Я думаю, що персонаж Скотта, як говорив Дейв, – це той, кому більше цікаво про світ, у який він потрапив, ніж, можливо, навіть, можливо, повертаючись додому саме в цю секунду. І я думаю, що він дійсно допоможе глядачам, задаючи ці більш масштабні питання про те, де вони і коли вони. І ми дуже швидко це розглянемо в Епізоді 2.

ВІНБРАНДТ: І Скотт, будучи хлопцем попкультури, не відчуває зупинки у своїх порівняннях «Втрачені». Ви побачите. Він є людиною, яка перетворює його на аудиторію аж до рефератів попкультури, і це також забавна частина.

У вас є відчуття, що вам доведеться попередити багато сюжетів, щоб продовжити таке шоу, в епоху, як сьогодні?

АППЕЛБАУМ: Це одна з дійсно важливих речей шоу – це те, що у нас завжди трапляються повороти, дивуємо глядачів і тримаємо їх на краю свого місця, не знаючи, куди це йде. Тож ми переживаємо багато історій у дійсно веселій та захоплюючій формі. Але водночас ми завжди намагаємось знайти моменти, щоб уповільнити історію, щоб ми могли зосередитися на героях та зрозуміти їх емоційні дуги та їхні історії.

Кожен епізод буде певною мірою захоплюючим, і це включатиме повороти, але ми завжди намагаємось знайти проміжки між ними. Як тільки ми починаємо заглиблюватися в пізніші епізоди, ми дійсно починаємо ще більше розкривати цих персонажів і розуміємо, хто вони. І емоційні історії також починають займати центральне місце.

Відмінно. Не для того, щоб продовжувати повертати його до «Втраченого», але був документ, який написали Деймон Лінделоф та Джей Джей Абрамс, якраз у той час, коли «Лост» взяли за серіал, де вони розповідали про шоу та про те, що люди можуть від нього очікувати. І одна з речей, які вони згадували в документі, це те, що «Втраченим» може бути будь-яке шоу: Тиждень – це драма в залі суду. Тиждень – це медичне шоу. Тиждень – розслідування вбивства. Це не обов’язково відбувалося протягом цього серіалу, але чи є у вас у голові думка про те, що це шоу може по суті досліджувати різні жанри протягом свого серіалу?

АППЕЛБАУМ: Це цікаво. Це не те, що ми дійсно занадто багато досліджували, наприклад, коли робили епізод у судовому засіданні чи медичному шоу, але одна з речей, які дійсно важливі для шоу, це те, що існує пригода слабкої якості до нього. Кожен епізод має початок, середину і кінець. І це є самодостатнім у такий спосіб, і водночас ми переносимо різні серіалізовані історії, які з’являються протягом сезону. Але що стосується жанру медичного шоу чи поліцейського шоу, то це не те, про що ми дійсно говорили конкретно. У пілоті є медична історія, є події та в інших епізодах, але насправді це не те, що ми дійсно свідомо намагалися наслідувати.

ЛІЛЬЄН: Я думаю, що дух цього документа і того, що вони говорили, – це все має бути органічним для історії, яку ви розповідаєте – ви можете відчути, що таке версія «Загубленого» в залі суду, поставивши героя під суд. Я думаю, що все зводиться до цього, і ви повинні зробити це конкретним, щоб дізнатися більше про героїв, тому що ви просто потрапили в цей світ разом з ними, і ви застрягли.

Але я думаю, що те, що так відокремлює це шоу прямо від кажана, очевидно, що ви знаходитесь у зовсім іншому світі, і це різні ставки. Так, у вас є люди, які мають об’єднатися. Але я думаю, що, виходячи з пілота, ви відчуваєте, що існує такий звисаючий спосіб повернення людей додому, це світло в небі, яке, здавалося б, з’єднує ці два світи.

Тому це настільки близько, що ви можете це побачити, але настільки далеко, що ви не можете туди потрапити. І я думаю, що це дійсно сильний поштовх для наших персонажів – як ми повернемось додому? І зверху люди дивуються: ‘Як ми можемо повернути їх додому?’ Знаючи, що зараз є спосіб, але як це зробити? І я думаю, що ми намагаємося зосередитися на цій першій серії, поки що не переходимо в режим виживання, але як ми дійдемо додому?

ВІНБРАНДТ: Крім того, у нас є найкраща історія. У нас є світ Лос-Анджелеса, який є унікальним для цього шоу. У нас є люди, які є частиною центральної таємниці, якої немає у світі й де все це відбувається. Вони намагаються потрапити туди, як каже Стівен. І я думаю, що стосунки між Іззі та Гевіном – один із найсильніших елементів шоу, і з кожним тижнем ви отримуєте це все більше і більше. І ви також знайомі з нашими персонажами уряду, які розслідують це. І вони стають не просто частиною сюжету, але ми з ними знайомимось. І ми також можемо відчути подорож, якою вони подорожують, тому що для них також є емоційні ставки, вписані в історію.

Щоб підбивати підсумки – скільки сезонів триває це шоу, якщо у вас все по-своєму?

АППЕЛБАУМ: Це чудове питання. Одна з дійсно хороших речей цього процесу, хоча від початку його створення до екрана пройшло два роки, – це те, що у нас було багато часу, щоб сидіти і розмірковувати над тим, куди піде шоу. Тож у нас багато великих планів щодо того, що ми хочемо робити у наступних сезонах.

Ми не хочемо прив’язуватися до цього, це буде X багато сезонів. Але ми думаємо, тому що у нього є така група інтересів, які мають власні історії. І це також світ, який розкриває багато таємниць. І як тільки ви розгадуєте одну загадку, відкривається інша. Ми вважаємо, що це дійсно має потенціал на кілька сезонів. Але що стосується кількості сезонів X, це не те, до чого ми намагалися прибитись.

Як швидкий нагляд за цим, чи є у вас план розбиття скла в разі раптового скасування?

АППЕЛБАУМ: Це 10-серійний сезон, і ми завершили зйомки першого сезону. Тож перший сезон має чудові історії та чудові кульмінаційні моменти. Тому я думаю, що ми розповідаємо дійсно цікаві історії. Але наскільки це скасовується, це не те, про що ми дійсно думаємо. Наша робота – просто створювати чудові історії та викликати у глядачів бажання повертатися тиждень за тижнем. Тому ми не плануємо цього. Ми просто намагаємось розповісти найцікавішу історію, яку ми можемо.

Тож не варто турбуватися про те, щоб залишити на столі запитання без відповіді?

АППЕЛБАУМ: Правда в тому, що ми просто намагаємося створити захоплюючий епізод. І якщо інші люди приймають таке рішення, це якось не в наших руках. Нас ніколи не просили будувати нашу історію ‘на випадок’, але я думаю, що це може бути важким способом підходу до історії, захисним способом підходу до історії. Тому ми просто намагаємось змусити аудиторію бути змушеною і хотіти повернутися.