ВООЗ каже, що спостерігаєте новий варіант Covid під назвою ‘mu’

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Адханом Гебрейєсус виступає під час двосторонньої зустрічі з міністром внутрішніх справ Швейцарії та міністром охорони здоров’я Аланом Берсетом під час відкриття 74 -ї Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я у штаб -квартирі ВООЗ у Женеві, Швейцарія, 24 травня 2021 року.

Всесвітня організація охорони здоров’я стежить за новим варіантом коронавірусу під назвою ‘му’, який, за інформацією агентства, має мутації, які потенційно можуть уникнути імунітету, викликаного попередньою інфекцією або вакцинацією Covid-19.

Mu – також відомий вченими як B.1.621 – був доданий до списку варіантів, що представляють інтерес для ВООЗ, 30 серпня, йдеться у щотижневій епідеміологічній доповіді Covid, опублікованій у вівторок.

Варіант містить генетичні мутації, які вказують на природний імунітет, чинні вакцини або лікування моноклональними антитілами можуть не працювати так добре проти нього, як проти первинного вірусу предків, заявила ВООЗ. Штам му потребує подальшого дослідження, щоб підтвердити, чи виявиться він більш заразним, більш смертоносним або більш стійким до сучасних вакцин та методів лікування.

CNBC Health & Science

Mu ‘має сузір’я мутацій, які вказують на потенційні властивості імунного втечі ‘, – пише ВООЗ у своєму звіті у вівторок.

‘Попередні дані, представлені Робочій групі з еволюції вірусів, показують зниження здатності до нейтралізації реконвалесцентних та вакцинальних сироваток, подібних до тих, що спостерігаються у бета -варіанті, але це потрібно підтвердити подальшими дослідженнями’, – додається.

Агентство моніторить чотири варіанти, що викликають занепокоєння, включаючи дельту, яка була вперше виявлена ​​в Індії і є найпоширенішим варіантом, який зараз циркулює в США; альфа, вперше виявлений у Великобританії; бета, вперше виявлений у Південній Африці, та гамма, вперше виявлений у Бразилії. Варіант, що викликає занепокоєння, зазвичай визначається як мутований штам, який або є більш заразним, більш смертельним або більш стійким до сучасних вакцин та методів лікування.

Він також уважно стежить за чотирма іншими цікавими варіантами, включаючи лямбду, вперше ідентифіковану в Перу, які викликали спалахи в багатьох країнах і мають генетичні зміни, які могли б зробити їх більш небезпечними, ніж інші види.

Дельта являла собою цікавий варіант, поки ВООЗ не перекласифікувала її на початку травня після того, як попередні дослідження виявили, що вона може поширюватися легше, ніж інші версії вірусу. Відтоді цей варіант звинувачують у ряді великих спалахів по всьому світу, включаючи Сполучені Штати.

За даними ВООЗ, новий варіант mu був вперше ідентифікований у Колумбії, але з тих пір був підтверджений щонайменше в 39 країнах. Хоча загальна поширеність цього варіанту серед послідовних випадків знизилася і наразі становить менше 0,1%, його поширеність у Колумбії та Еквадорі постійно зростала, попередило агентство.

ВООЗ заявила, що для вивчення клінічних характеристик нового варіанту потрібні додаткові дослідження.

‘Епідеміологія варіанту Mu в Південній Америці, особливо з спільним надходженням варіанту Delta, буде контролюватися на предмет змін’, -йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *