Завантаження Windows 11: Ви НЕ зможете грати в такі ігри, як Valorant, повідомляється про претензії

Оскільки Microsoft Windows 11 надійде всього за місяць, користувачі по всьому світу готуються оновити свої системи до останньої версії операційної системи. Тим не менш, велика невдача вразила тих людей, які встановлюють операційну систему на старих ПК, які не підтримуються вимогами до апаратного забезпечення Windows 11, і це вразить людей, які грають у такі ігри, як Valorant. Фактично, геймери взагалі не зможуть грати у гру Valorant. На відміну від попередніх версій ОС, Windows 11 має більш жорсткі вимоги до обладнання, включаючи 64-розрядні процесори, які підтримують технологію Trusted Platform Module (TPM). Звичайно, є способи обійти ці вимоги – все -таки розробникам вдалося запустити операційну систему на старих пристроях Windows Mobile. Але для людей, які грають в такі онлайн -ігри, як Valorant, це означатиме збій сигналу. Більш того, свідчить про те, що цей крок цілком може бути повторений і в Microsoft Windows 10, але він все ще перебуває у сфері спекуляцій. Фактично, майже все програмне забезпечення Windows 10 працює на старих комп’ютерах, які не зможуть запускати Windows 11, оскільки вони не мають підтримки TPM 2.0.

Якщо ви користуєтесь Windows 11, схоже, що популярна гра Valorant вимагатиме від вас використання процесора з підтримкою TPM 2.0 (так само, як вимога до апаратного забезпечення Windows 11), щоб запустити гру, повідомляють розробники XDA. Повідомляється, що цей крок спрямований на захист геймерів від хакерів під час гри. Ця вимога до Windows 11 може допомогти Valorant запобігти шахраям змінювати файли гри за допомогою хаків, модифікацій та налаштувань, які можуть змінити її на свою користь.

Згідно з доповіддю, цей захист від обману Windows 11, пропонований TPM, не дозволить користувачам ‘підробляти’ (або підробляти) своє ідентифікатор обладнання або пристрою, якщо вони були заборонені грою. Важко передбачити, як це рішення розгортається після розгортання операційної системи, але, схоже, цей крок може допомогти розробникам ігор скоротити обман та зламати свої ігрові назви, що є болючою точкою для багатьох законних гравців, досвід яких зіпсований шахраями онлайн.

На цей час, схоже, Windows 10 виключено з перевірок, оскільки перевірки безпеки Valorant для TPM 2.0, як повідомляється, застосовуються лише у Windows 11, згідно зі звітом. Однак, як зазначає XDA, немає гарантії, що це продовжуватиме діяти лише у Windows 11, і Valorant може змінити вимогу щодо включення Windows 10. Залишається з’ясувати, чи інші ігри вирішать, що це гарна ідея, і почнуть застосовувати така вимога до пристроїв Windows 11 у майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *