WoW: Shadowlands 9.1.5 Примітки про виправлення показують, що кришка AOE видаляється

‘Ми отримали багато відгуків про те, що ці здібності жодним чином не вражають ворогів у їхньому діапазоні створюють відчуття проблеми для бою WoW, але також є проблемою для таких тривіальних зустрічей, як вміст фермерського майна’, – зазначається в патчі.

Примітка розробника далі пояснює, що хоча загальний збиток від здатності АОЕ збільшуватиметься зі зняттям ковпачка, шкода, завдана кожній цілі, буде зменшуватися.

‘Це рішення означає, що ці здібності та їх відносні класи все ще матимуть дуже сильну нішу проти зграй з 4-6 ворогів’,-зазначається в патчі. ‘Як завжди, налаштування зміниться в результаті цього зміни протягом наступних кількох тижнів на основі ваших відгуків від PTR’.

Зміна AOE наразі не доступна у PTR, але буде додана у майбутніх версіях. Також в анотаціях до патчів, але не обговорювалося раніше, йдеться про те, що погодні наслідки з’являться у двох основних столицях гри – Штормграді та Оргріммарі. Виправлення 9.1.5 наразі не має дати випуску.

Коли він нарешті з’явиться, патч 9.1.5 стане одним з найбільших невмісних виправлень у сучасній історії WoW, з довгим списком запрошених шанувальниками змін, які мають бути введені поряд з новими варіантами створення персонажів. Багато в спільноті гри відчувають, що їхні відгуки нарешті прислухаються, але не раніше, ніж деякі з найбільших творців вмісту WoW вирішили рухатися далі, частково через відсутність дій Blizzard після виходу Shadowlands.

Інші відмовились, оскільки Blizzard продовжує боротися з наслідками судового процесу штату Каліфорнія, який звинувачує розробника у домаганнях та дискримінації щодо жінок. Ці звинувачення призвели до видалення посилань на розробників у грі та відходу численних ветеранів Blizzard, включаючи колишнього президента Дж. Аллена Брека та колишнього провідного дизайнера Джессі МакКрі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *