Користувач Xbox Series X | S знаходить спосіб розширення пам’яті за допомогою стандартного твердотільного накопичувача NVMe

На відміну від Sony, Microsoft вирішила піти іншим шляхом із можливістю розширення пам’яті для Xbox Series X та Series S, оголосивши про партнерство з Seagate для розробки простої в установці карти розширення 1 ТБ, яка вийшла на ринок з новими консолями. З того часу це закрита екосистема, але один користувач, можливо, знайшов досить простий спосіб використання споживчого твердотільного накопичувача на останніх консолях Xbox.

Детально у блозі про Bilibili та повідомленому VGC, одному користувачеві Xbox Series X | S вдалося підключити до консолі споживчий твердотільний накопичувач PCIe Gen4 за допомогою конвертера NVME в CFexpress. Цей конвертер відповідає тому, який Seagate використовує для своєї карти розширення серії Xbox, що становить лише половину того, що потрібно для роботи цього рішення.

Інший – вибір SSD. Вже було визначено, що Microsoft використовує Western Digital SN530 m.2 2230 всередині Xbox Series X і S, що і було використано для цього моду. Це може пояснити, чому консоль не має проблем з розпізнаванням твердотільного накопичувача, без додаткових тестів з іншими твердотільними накопичувачами, що робить питання сумісності трохи туманним.

Також немає ніяких вказівок на те, як це рішення працює з плином часу, тим більше, що на використаному твердотільному диску немає жодного радіатора. Щоб перевірити, чи це життєздатне рішення, якщо ви не хочете платити за власний твердотільний накопичувач Seagate, знадобиться набагато більше тестування. Раніше Microsoft заявляла, що її партнерство з Seagate є лише першим для розширення сховищ, але поки що не оголосила жодних альтернатив.

Для порівняння, Sony дозволяє користувачам PS5 купувати різноманітні твердотільні накопичувачі PCIe Gen4 для розширення обсягу пам’яті, а прошивка для цієї функції вже знаходиться в бета – версії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *