Xiaomi продала понад 19 мільйонів смартфонів Redmi 8

Смартфони бренду Redmi є одними з найбільш продаваних сімейств смартфонів у світі. Серія Redmi 8 дебютувала у вересні 2019 року з випуском смартфона Redmi 8A, за яким послідували Redmi 8, Redmi 8A Dual та Redmi 8A Pro. Тепер, напередодні запуску серії Redmi 9 в Китаї, який відбудеться 24 червня, Xiaomi відзвітувала про обсяги постачання Redmi 8.

З моменту виходу на ринок серії Redmi від Xiaomi вона стрімко набирала популярність завдяки поєднанню досить хороших технічних характеристик і доступної ціни. Проте з часом інші виробники теж почали випускати гідні смартфони в бюджетному ціновому сегменті. Але до того часу серія Redmi завоювала величезну армію відданих шанувальників і стала самостійним брендом. Згідно з опублікованими даними, попри конкуренцію, компанія відвантажила понад 19 мільйонів смартфонів, що належать до сімейства Redmi 8, що є великим досягненням.

На жаль, продажу Redmi 9 поки не дуже значні. Ймовірно, це пов’язано з тим, що нова серія була запущена під час пандемії коронавірусу. Наразі Redmi 9 вже продається в Південно-Східній Азії та Європі.