Xiaomi випустила розумну камеру спостереження з панорамним «зором» всього за $24

Більшість домашніх камер відеоспостереження не можуть похвалитися досить широким кутом огляду, що створює необхідність застосування декількох камер. Xiaomi врахувала цей момент у своєму новому пристрої під назвою XVV Smart Panoramic Camera. Камера оснащена об’єктивом «риб’яче око», що дозволяє отримати панорамний кут огляду 360 градусів і надширокий кут 180 градусів.

XVV Smart Panoramic Camera поставляється з кріпленням для установки на стелі, що дозволяє забезпечити заявлений кут огляду 360 градусів. Такий спосіб установки дозволяє спостерігати за тим, що відбувається в приміщенні, гарантуючи повну відсутність мертвих зон. Камера може бути закріплена і на стіні, забезпечуючи при цьому кут огляду 180 градусів.

Пристрій оснащений 2-Мп сенсором і може записувати відео в дозволі Full HD. Камера здатна «бачити» в темряві завдяки трьом точковим матричним інфрачервоних ламп, встановленим всередині компактного корпусу. Їх не видно зовні, і вони не впливають на якість зображення.

Камера підтримує кілька режимів виводу зображення на екран. Крім того, вона підтримує голосову комунікацію, оскільки оснащена потужними динаміками та високочутливим мікрофоном. Камера забезпечує перегляд зображення в режимі реального часу за допомогою програми MIJIA.

Пристрій підтримує кодек H. 265, і має слот для карти пам’яті microSD об’ємом до 128 Гбайт. Присутній і одно діапазонний 2,4-ГГц Wi-Fi. Вартість камери складає всього $24