Як дешево купити playstation і fifa з кэшбэком від GetProfit?

Доки весь або майже весь світовий футбол стоїть на паузі внаслідок пандемії протилежного коронавірусу, професійні футболісти не нудьгують, перейшовши з реальних полів на віртуальні. Хтось поважає ProEvolution Soccer (він же ПЕС), хтось віддає перевагу серію ФІФА від Електронік Артс, в яку можна грати на комп’ютері або приставці Microsoft Xbox. Але, мабуть, найбільш популярною на цей час є fifa 2020 для платформи Sony PlayStation.

Саме у свіжу версію “фіфашечки” сидять на карантині професійні футболісти рубаються від душі з колегами по роботі. До речі, не тільки у форматі одного матчу, але й цілі турніри влаштовують. І додаткова “фішка” fifa 2020 для playstation – в ній через мережу можуть зіграти зірка калібру Олександра Зінченка з простим українським школярем чи студентом. Причому, на відміну від реального футбольного поля, на віртуальній “поляні” ще невідомо, у кого буде більше шансів на перемогу.

Де купити playstation і fifa з кэшбэком від GetProfit?

В Україні стати володарем Sony PlayStation і fifa 2020 кількома способами. Найпростіший варіант для любителів заощадити – постійно пильно переглядати різні інтернет-барахолки або комісійні офлайн-магазини. Але приказку “скупий платить двічі” ще ніхто не відміняв – є ймовірність стати володарем проблемного девайса або “крякнутой” гри. Можна і спостерігати тематичні ком’юніті – хтось із завзятих геймерів може влаштувати собі апгрейд і за низькою ціною скинути своє “залізо”. Але все ж логічніше, як цивілізований європеєць, скористатися “білої” роздробом і чатувати акції легальних інтернет-магазинів. В Україні цього добра навалом, очі розбігаються від вибору між Stylus і foxtrot, citrus і allo, moyo і fishki.ua не кажучи вже про те, що якщо ktc.ua і ttt.ua ще можна не переплутати, то ось між y.ua і f.ua – всього одне невірне натискання на клавіатуру. А ще однією перевагою покупки playstation 4 в офіційному роздробі є бонус – кешбек від cashback сервіс GetProfit. Ідеальний варіант – підстерегти акційна пропозиція в одному з великих інтернет-магазинів і оформити покупку так, щоб ще й отримати кешбек від ГетПрофіт.

Станом на початок травня 2020 року найкращі 5 варіантів купити ps4 (популярна модель має декілька видів – це теж варто врахувати) виглядає наступним чином:

У foxtrot модель ps4 slim 1 TB пропонується за 9499 гривень, а кешбек від GetProfit складе 1.65% – що дозволить повернути 190 гривень.

В ktc.ua і ttt.ua кешбек від ГетПрофіт трохи менше – по 1.5% при аналогічній ціновій політиці, але як мінімум, там можна придбати ліцензійну версію fifa 2020 за 1199 гривень (і потім повернути півтора відсотка кешбека).

Варто розглянути і пропозиції щодо кешбеку від ГетПрофит для магазині f.ua – 1.28% і мережі moyo – 1.25%. Можливо, умови доставки й оплати для когось саме в цих маркетплейсах будуть краще.

А модель ps4 pro раціональніше всього придбати в мережі цитрус – не найбільший кешбек у 1.15% компенсується найнижчою ціною на легальному українському ринку – 10 299 гривень (за зіставні 10699 гривень там же пропонується і приставка Xbox One X – також за найнижчою роздрібною ціною в Україні).

Важливий нюанс: тепер майже всі великі рітейлери стали ще й маркетплейсом, представляючи свою майданчик для дрібних продавців електроніки – у яких можуть відрізнятися умови доставки, оплати або кредитом. І це також варто враховувати.

Як отримати кешбек на playstation від GetProfit

Щоб отримати кешбек від GetProfit на playstation 4, в першу чергу потрібна реєстрація на сайті ГетПрофит. Для цього потрібно вказати електронну пошту і пароль у реєстраційній формі, після чого підтвердити реєстрацію за лінком з надісланого кешбек-сервісом листи. Потім перейти через cashback сервіс на сторінку інтернет-магазину з найбільш оптимальними умовами за ціною товару і доставки, і потім замовити придивилася модель ps4 через кошик магазину. Кешбек на приставку playstation від cashback сервісу GetProfit становить до 1.65% і нараховується у стандартний термін від 30 до 60 днів.

Пам’ятайте, що замовляти вподобаний товар потрібно тільки переходячи з ГетПрофит, і не використовуючи режим “інкогніто” в браузері, анонімайзери і проксі-сервіси – в цьому випадку кешбек може не зачислиться коректно. Замовлення плейстейшн 4 здійснюється тільки через корзину обраного інтернет-магазину, і якщо все оформлено вірно – в термін від 30 до 60 днів кешбек від GetProfit буде зарахований і доступний для виводу.