Єрмак: В української влади немає таємних угод з РФ і бути не може

Висловлювання Андрія Богдана в інтерв’ю журналісту Гордону глава Офісу президента відніс до сфери конспірології


соцсети

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак спростував інформацію про наявність таємних угод між українською владою та представниками Російської Федерації, озвучену екс-керівником ОП Андрієм Богданом в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону. Відповідну заяву Єрмак зробив в ефірі “Свободи слова Савіка Шустера” в п’ятницю, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Новини за темою: ДБР провело допит Богдана: Достовірною інформацією свідок не володіє

“Знаєте, це вже зі сфери конспірології. А конспірологія… вона завжди дає такі ідеї про якісь таємні угоди. Можу вам сказати з повною відповідальністю, що ніяких таємних угод з Російською Федерацією немає і не може бути, по суті. Цього просто не може існувати в теорії”, – заявив Єрмак.

Таке пояснення він змушений був дати у зв’язку з нещодавньою заявою екс-керівника ОП Андрія Богдана.

Новини за темою: Екс-глава Офісу президента Богдан отримав повістку на допит до ДБР

Як відомо, 9 вересня екс-керівник ОП Андрій Богдан в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону повідомив про певні домовленості представників української влади з російськими посадовими особами – про статус Криму, авіасполучення з РФ, обмін полоненими та інші питання.

У зв’язку з тим, що Богдан сказав, 10 вересня Державне бюро розслідувань викликало його на допит як свідка.

14 вересня Богдан сказав, що у нього немає документального підтвердження “певних домовленостей” нинішнього керівника ОП Єрмака з представниками Російської Федерації, але він вважає, що вони існують.

Джерело