Єрмак закликав представників ТКГ збиратися щотижня

Керівник Офісу президента виступив з такою пропозицією з метою прискорення переговорного процесу

Нарада на КПВВ “Майорське” від 26.09.2020
сайт президента Украины

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак на нараді з питань роботи Тристоронньої контактної групи, яка 26 вересня пройшла на КПВВ “Майорське” за участю президента Володимира Зеленського, закликав представників ТКГ збиратися частіше. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

“Я хотів би попросити представників Тристоронньої контактної групи попри наближення зими почати працювати кожного тижня. Немає сенсу затягувати процес переговорів”, – заявив Єрмак.

Прес-служба президента зазначила, що керівник ОП виступив з такою пропозицією з метою прискорення переговорного процесу.

Також, на думку Єрмака, було б непогано, якби більше українських політиків відвідувало лінію розмежування та спілкувалося з військовиками й мешканцями Донбасу.

Новини за темою: Українська делегація на ТКГ пригощала росіян шоколадом, але вони відмовилися, – Резніков

Нагадаємо, представник України при міжнародних організаціях у Відні Євген Цимбалюк заявив про блокування роботи в ТКГ на декількох напрямках через позицію Росії. 

До цього представник ОРДЛО в ТКГ Денис Казанський повідомив, що бойовики в Тристоронній контактній групі ставлять українській стороні ультиматум – хочуть обміняти полонених на певні рішення Верховної Ради.

Джерело